Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivBC Kambja võitis Kõrvekülat

BC Kambja võitis Kõrvekülat

10.12 peetud Tartu Terminaal Cup meistrivõistluste raames toimunud mängus purustas BC Kambja Kõrveküla seisuga 65:28. Mängu algul mindi kohe juhtima ning vastasele võimalust ei antud.

Mängu alustas väga hästi “come backi” teinud Paavo Kiuru kes viskas Kambja esimesed 5 punkti. Seejärel algas kolmeste sadu kui visati viis kolmepunktiviset ja peale esimest veerandaega juhiti 22:13. Teisel veerandajal sujus kõik endiselt ja veerandaeg võideti 14:6 ning poolajale mindi seisul 36:19. Kolmandal veerandajal lasid kambjakad vastasel visata vaid neli punkti oma 14 vastu ja enne viimast veerandaega juhiti juba 50:23. Viimane veerandaeg oli ainult vormistamise küsimus kuna vastased jäid suure vigade arvu tõttu vaid viiekesi ja vahetusi ei saanud. Kambjal see eest käisid väljakul kõik 9 meest ja olid kõik ka resultatiivsed. Viimane veerandaeg võideti seisuga 15:5 ja kogu mängu resultaat 65:28. Suurim punktitooja oli Jorma kes viskas 20 punkti, Paavo 11, Aarne 6, Rauno 6, Steve 6, Andrei 6, Agris 4, Indrek 3, Garri 3.