Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivBC Kambja alistas Agenda

BC Kambja alistas Agenda

BC Kambja alistas eile peetud mängus Agenda tulemusega 53:41. Esimene veerandaeg kulges rabedalt mõlemal poolel ent tänu viimase sekundi viskele võideti veerandaeg 13:12.

Teisel veerandajal tuli punkte mõlemale poole üsna kesiselt kuid meie suutsime visata kaks punkti rohkem kui vastased ja poolajale mindi seisul 22:19. Kolmas veerandaeg on saamas BC Kambja sündroomiks kui suudetakse vastane üle mängida suureskooriliselt. Samuti oli ka Nõo valla vastu.

Kolmanda veerandaja võit Kambjale 21:12 ning neljandat ja otsustavat veerandaega alustati seisult 43:31. Viimasel veerandil suudeti vahet hoida ja veerandaja seis oli viigiline 10:10 ning kogu mängu võit Kambjale 53:41. Sellega kerkiti ka Tartu Terminaal Cup`i meistrivõistluste II liiga liidriks. Kambja poolel viskas Jorma 16, Kristjen 11, Rauno 8, Aarne 8,Indrek 7, Garri 3 ja Andrei 0 punkti.