Galerii: Tervisejooksusarja kolmas etapp

1181
GALERII: Trives Kambja tervisejooksude 3. etapp 2018. Fotod: Siim Tiirik

Trives Kambja tervisejooksude hooaja kolmas etapp joosti 10. juulil Kambjas, Kopsumäel.

Järgmine etapp toimub hoopis Kambja kooli juures (Kesk 12, Kambja) 21. augustil algusega kell 18.00.

Kolmanda etapi 10 km võistlusjooksu tulemused

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 133 Emil Eensaar 52:19,0
2 127 Loid Kristen 01.01:21,2 09:02,2
3 141 Vähi Karl Taaniel 01.05:51,5 13:32,5
4 108 Hans Leonhard Kõrgesaar 01.44:58,5 52:39,5

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 112 Andresson Mart 39:14,8
2 114 Kaspar Songisepp 42:03,5 02:48,7
3 125 Edgar Kriisk 42:19,4 03:04,6
4 130 Märt Kivila 46:12,4 06:57,6
5 113 Udeküll Margus 47:18,6 08:03,8
6 126 Põllu Aivar 48:04,1 08:49,3
7 122 Maremäe Raiko 48:36,7 09:21,9
8 129 Tanel Täheste 50:33,6 11:18,8
9 139 Laanemäe Margus 50:36,7 11:21,9
10 137 Ivar Heinola 50:50,5 11:35,7
11 128 Sander Kann 51:41,3 12:26,5
12 121 Mets Mikk 52:05,5 12:50,7
13 110 Martin Ojokas 52:20,0 13:05,2
14 117 Anni Rando 53:32,4 14:17,6
15 120 Rauno Laumets 54:44,1 15:29,3
Tühistatud 140 Toover Raul

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 107 Matson Raido 46:21,8
2 131 Paavo Rõigas 46:55,8 00:34,0
3 116 Lehiste Ülar 48:03,9 01:42,1
4 118 Seeba Aarne 50:12,8 03:51,0
5 136 Soosaar Cardo 51:19,7 04:57,9

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 109 Kibuspuu Tiit 42:52,1
Tühistatud 124 Luuka Ülo

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 135 Peik Helena 53:14,3
2 119 Marleen Mäesalu 54:43,3 01:29,0
3 103 Jalajas Krista 55:02,5 01:48,2
4 101 Mae Kirbits 01.07:10,6 13:56,3
5 132 Tannis Eda 01.08:28,2 15:13,9
6 138 Talvik Mari 01.10:13,0 16:58,7

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 102 Koplimägi Marika 50:56,4
2 106 Pellenen Evelin 55:18,4 04:22,0
3 134 Teele Eensaar 59:12,3 08:15,9
4 123 Rita Kivila 01.06:06,7 15:10,3
Tühistatud 111 Maichl Suur

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 105 Saarniit Silvia 01.08:48,5
2 115 Mark Sigrid 01.12:10,9 03:22,4
Tühistatud 104 Tiiu Müürsepp

 

Kolmanda etapi 5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 3 Oidram Priit 18:49,8  
2 57 Torga Taavi 22:26,3 03:36,5
3 2 Ernits Ingrit 25:52,9 07:03,1
4 1 Kaasik Tiit 25:58,3 07:08,5
5 27 Lepist Madis 26:08,6 07:18,8
6 59 Aavik Tiia 26:39,4 07:49,6
7 44 Timmermann Tristan 26:49,2 07:59,4
8 14 Siimer Kristiine 27:53,7 09:03,9
9 60 Mägi Kalmer 28:24,1 09:34,3
10 31 Jaani Helen 28:42,3 09:52,5
11 32 Jaani Mart 28:45,1 09:55,3
12 42 Timmermann Janika 30:08,4 11:18,6
13 28 Lepist Kristina 30:42,2 11:52,4
14 40 Jürimäe Madis 30:47,1 11:57,3
15 56 Aas Erki 30:55,8 12:06,0
16 54 Lääne Triin 31:13,7 12:23,9
17 43 Värv Tregert 31:35,3 12:45,5
18 58 Aavik Maris 32:07,2 13:17,4
19 38 Soorm Karin 32:45,2 13:55,4
20 34 Teder Oskar 34:48,8 15:59,0
21 33 Kullaste Killu 34:49,2 15:59,4
22 15 Sinilaht Aia 35:59,0 17:09,2
23 10 Moondu Leane Lisette 36:58,4 18:08,6
24 11 Eelsoo Greetel 36:58,6 18:08,8
25 55 Lääne Kerttu 37:13,4 18:23,6
26 41 Kiuru Reet 39:20,9 20:31,1
27 29 Kiiver-Pärk Hannelore 42:25,3 23:35,5
28 30 Pärk Steven 42:25,6 23:35,8
29 7 Lään Illari 44:36,3 25:46,5
30 9 Saar Ahti 44:37,2 25:47,4
31 4 Veski Anett 45:17,1 26:27,3
32 8 Saar Liis 45:17,4 26:27,6
33 53 Hanko Fantagiro 46:33,7 27:43,9
34 52 Hanko Ragne 46:35,5 27:45,7
35 26 Mägi Oliver 47:11,0 28:21,2
36 25 Kriis Merle 47:11,2 28:21,4
37 22 Jürimäe Siim 47:46,3 28:56,5
38 20 Juhkam Lenna 49:06,3 30:16,5
38 19 Juhkam Johanna 49:06,3 30:16,5
38 18 Vigel Kaire 49:06,3 30:16,5
38 17 Kaeramaa Ülle 49:06,3 30:16,5
38 16 Paulson Piia 49:06,3 30:16,5
43 39 Martis Tõnu 49:49,5 30:59,7
44 36 Kärgenberg Joonas 53:19,9 34:30,1
45 35 Kärgenberg Hannes 53:34,9 34:45,1
46 37 Kärgenberg Aigar 53:35,4 34:45,6
47 21 Tart Karolin 58:16,1 39:26,3
47 13 Roos Merle 58:16,1 39:26,3
47 12 Roos Misell 58:16,1 39:26,3
50 5 Mölter Janika 58:32,0 39:42,2
51 6 Prääts Piret 58:32,5 39:42,7
52 47 Siimpere Emy 01.04:43,1 45:53,3
53 49 Maleva Brenda 01.04:43,6 45:53,8
54 23 Jürimäe Madli 01.10:19,3 51:29,5
55 24 Jürimäe Katrin 01.10:19,7 51:29,9
56 45 Saar Hedi 01.10:41,7 51:51,9
57 46 Siimpere Kadi 01.10:42,6 51:52,8
58 48 Siimpere Sören 01.10:43,1 51:53,3
59 51 Mõisa Erki 01.13:39,3 54:49,5
60 50 Laanpere Margit 01.13:50,9 55:01,1

 


Sarja koduleht: http://www.kambjasport.ee

 


Samal teemal:

Kino maale