Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba möödunud.

Avatud aiad ´22

05.06.2022 10.00 10.00 - 23.00


Taaskord avab kogukond aiad kogukonnale!

09 – 13 Õunaaia Rüblikud
Aia 3, Tõrvandi

Ootame Teid Rüblikute õdusasse suvehommiku kohvikusse, kus pakume Teile maitsvat hommikuputru, pannukaid ja grillvõikusid. Ei puudu ka aromaatne ja maitsev kohvi ning tee. Pärast hommikusööki on võimalus nautida ka pagarite parimaid palasid. Tule ja naudi oma hommikusööki Rüblikute õunaaias.

10 – 17 annAmi Confiserie
Heki 14a, Ülenurme

Šokolaadistuudio käsitöökommidega- degusteerimine/ost, šokolaadijäätis, šokolaadisaiakesed, kuumad/külmad joogid ja kindlasti ka midagi soolast. Avatud õu, liivakastinurk ja lastele tegevusi õuealal.

10 – 18 Savikrohvi trafarettmaalingute töötuba
Silmapiiri põik 2, Ülenurme

Ettevalmistatud savikrohvi plaadile teeme trafarettmaalingu – valmis töö saab koju kaasa, sobib lastele ja täiskasvanutele. Töötoa maksumus on 20 eur. Hind sisaldab ettevalmistatud savikrohvi plaati, vajalikke materjale ja juhendamist. Kohtade arv on piiratud, vajalik registreerimine info@viimistluse.ee. Vaata: www.viimistluse.ee

10 – 14 Aida peosaal
Lennuvälja tee 1, Külitse

Pakutakse suppi,küpsetisi nii kohapeal söömiseks kui ka kaasa ostmiseks.
natuke mängitakse lõõtsa ka.

11 – 16 Vahvad naabrid
Paruni 33, Ülenurme

Vahvad Naabrid on taas osalemas. Ka seekord ühendame jõud ja kutsume pirukakohviku Umbõhää enda hoovile. Meie poolt endiselt aasiapärane menüü ja Mari poolt võrratud pirukad. Hoov on avatud kõigile. Tule julgelt!

11 – 16 Uhti kõrts
Valgekõrtsi tee 22, Uhti

Saab sööki ja jooki ja priimat pannkooki.

11 – 12 Havana
Aia 39, Tõrvandi

Havana on mõnusa hõnguga kodukohvik, kus saab nautida kuuma pizzat ja värsket kuubalikku mojitot. Tule ja naudi, sest süüa, juua ja tegevusi jagub kogule perele!

11 – 19 Päikese kohvik
Rattassepa tee 2-1, Soinaste

Päikese kohvik avab taas oma uksed ja ootab teid kõiki külla! Kohviku idee autoriks on lapsed ning nemad võtavad vastu külastajaid. Menüüs leidub laste lemmiktoite ja -jooke ning aed on avatud mängimiseks ka väiksematele külastajatele.

12 – 16 Männi kodukohvik
Männi 8, Ülenurme

Traditsiooniliselt saab Eve juures makroone ja kooke. Soolasest kordame eelmise aasta hitte ehk erinevaid täidetud pannkooke ja wrappe, suurepärast kodust kartulisalatit ning eksootilist sinimere karpidest suppi. Samuti löövad väikesed ärimehed lahti mänguasjade taaskasutuse laada.

12 – 17 Rukkilille kohvik
Rukki 2, Tõrvandi

Pakume koduseid toite. Kohal on ka käsitöö müük ja õnneloos

12 – 18 Mäepealse kohvik
Mäepealse talu, Paali

Kutsume ka sellel aastal meie õuele kohvikusse. Menüü ja meelelahutus täpsustub.

 

Korraldaja

tel +372 527 6413
e-post kristi.kull@ylenurme.ee