Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba möödunud.

Helin-Mari Arderi trio „Märtsis algas mai“

25. märts 19.00

8 € – 10 €

Plakat.

Helin-Mari Arder – laul
Teet Raik – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass

Helin-Mari Arderit on muusikakriitikud kutsunud eesti džässilavade päikesekiireks, kes võlub publikut musikaalse siiruse ning vahetu suhtlemisega. Lauljatarile on lähedane nii emakeelne muusika kui ka mitmetes stiilides ja keeltes laulud maailma erinevatest nurkadest – svingmuusikast bossade-sambade ning võluvate prantsuse shansoonideni. Helin-Marilt on ilmunud kümmekond heliplaati eesti autorite luulele kirjutatud originaalloomingu ning eesti ja välisautorite laulude uute seadetega.

Helin-Mari Arderi trio esineb koos juba pikka aega ning muusikud on tegevad mitmetes põnevates koosseisudes. Kitarrist-trompetist Teet Raik juhendab TTÜ bigbändi ning dirigeerib sõjaväeorkestrit, kirjutab ja arranžeerib muusikat ning tegeleb ka fotograafia, videotöö, muusika salvestamise ning helikujundusega. Ara Yaralyan õpetab noori muusikuid, kirjutab originaalmuusikat ning on oma bassimänguga alustalaks mitmetes koosseisudes (Trio Sooäär-Yaralyan-Ounaskari, Aleksandra Kremenetski Trio, Shabat Quartet jpt).

Seekordne kontsert toob kuulajateni kindlasti laule ka Helin-Mari viimastelt plaatidelt, ent ka teistelt armastatud eesti autoritelt, jazziklassikast ning maailmamuusikast.

Täpsemalt

Kuupäev:
25. märts
Kell:
19.00
Pileti hind:
8 € – 10 €
Sündmuse kategooria:

Korraldaja

Saidi Tammeorg
tel
+372 5309 9523
e-post
saidi.tammeorg@kambja.ee

Asukoht

Reola kultuurimaja
Valge tee 1
Uhti küla, Kambja vald, Tartumaa 61712 Eesti
+ Google Map
tel
+372 741 2257