Loading Sündmused

« Kõik sündmused

Ingrid Ulsti maalide näitus

1. mai - 15. september

Tasuta

Plakat.

Ingrid Ulst (26.03.1977) on Tartumaal elav harrastuskunstnik, kes on maalimist õppinud kunstnik Aime Asi käe all 2015–2017 Tartu rahvaülikoolis.

Ingrid endast:

Olen kunsti vastu alati huvi tundnud ja joonistanud ning maalinud juba enne Aime juurde õppima asumist. 2005. aastal Luksemburgis elades õppisin seal kohalikult kunstnikult natuke must-valget pliiatsijoonistust, omal käel plätserdasin ka õlivärvi nin
akrüüliga. Tõsisemalt hakkasin maalima aga just Aime juhendamisel. Põhiliselt töötan akrüülidega, aga aeg-ajalt meeldib mulle katsetada ka segatehnikaid ning olen ära proovinud ka mõned viimase aja moodsad tehnikad, näiteks pouring-maali tehnika. Lisaks olen proovinud ka angoobimaali (saviga maalimine keraamikale), kuid akrüülide vastu ei saa muidugi miski. Maalimine on minu jaoks oluline eneseväljenduse liik, nii nagu ka teater, muusika ja tants. Enamasti sünnivad minu maalid spontaanselt mõne mõttevälgatuse või mälupildi ajel, mis kannustab ideid kiiresti lõuendile visandama. Spontaanse eneseväljenduse kõrval on teine asi, mis mind maalimise juures köidab, võimalus värvidega mängida. Olen maalimise kaudu taasavastanud lapsepõlvest tuttava, aga täiskasvanuna unustatud tõsiasja, et maailm on väga värviline paik.

Täpsemalt

Algusaeg:
1. mai
Lõpuaeg:
15. september
Pileti hind:
Tasuta
Sündmuse kategooriad:
,

Asukoht

Tõrvandi raamatukogu
Ringtee 1
Tõrvandi alevik, Kambja vald, Tartumaa 61715
tel
+372 735 0373
View Asukoht Website

Lisa uus sündmus