Kultuurikalender Huvitegevused
Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba möödunud.

Mängufilm „Tagurpidi torn”

27. mai 19.30 - 21.10

3.5€ – 5€

(Eesti 2022)

Põnevik „Tagurpidi torn” räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus – mis on õige ja mis on vale?

Filmis teevad kaasa Nils Jaagup England, Rebeka Kask (telesarjast „Papad Mammad”), Una Marta Soms, Laura Vahtre, Kimi Reiko Pilipenko, Mirja ja Mirje Toomsalu, Andres Lepik („Vee peal”, „Põrgu Jaan”) ning kõrvalosades Rasmus Ermel („Vee peal”), Riho Kütsar („Tõde ja õigus”, „Rohelised kassid”), Evelin Võigemast („Vee peal”, „Supilinna salaselts”), Anti Kobin („Malev”), Ester Kuntu („Tõde ja õigus”), Jaanika Arum („Polaarpoiss”, „Free Range”), Juuli Lill (telesarjast „Pilvede all”) ja Reimo Sagor („Võta või jäta”).
„Tagurpidi torni“ stsenarist on Aidi Vallik („Kuhu põgenevad hinged“), režissöör Jaak Kilmi („Jõulud džunglis”, „Sigade revolutsioon”, „Sangarid“). Filmi tootis Stellar Film.

Tavapilet 5€, sooduspilet 3.5€

Täpsemalt

Kuupäev:
27. mai
Kell:
19.30 - 21.10
Pileti hind:
3.5€ – 5€
Sündmuse kategooria:

Korraldaja

Saidi Tammeorg
tel
+372 5309 9523
e-post
saidi.tammeorg@kambja.ee

Asukoht

Kambja kultuurikeskus
Kesk 12
Kambja, Kambja vald, Tartumaa 62034 Eesti
+ Google Map
tel
+372 5309 9523