Loading Sündmused

« Kõik sündmused

 • See sündmus on juba möödunud.

Rühmatreeningute proovipäev

28.01.2023 15.00 15.00 - 21.00

Plakat.28.01 kell 15.00 tutvustavad vallarahvale oma treeninguid meie vallas tegutsevad rühmatreenerid.

Üritus toimub spordihoone uues suures saalis ning on kõigile tasuta.

Treeninguid on nii rahulikke kui ka rütmikamaid.

Treeningutest on võimalik osavõtta kui ka vaadata (et aimu saada, millega on tegu).

Palun jälgida seda, et mõned treeningud on meil piiratud kohtade arvuga ning nendele saab registreerida kohapeal!

Võimalusel tulla üritusele enda treeningmatiga.

Matte jätkub meil umbes kuuekümnele.

Ootadatud on igas vanuses trennihuvilised!

Treeningõhtu ajakava

15.00 Erle – Eakate võimlemine

15.30 Erle – Pilates

16.00 Tanel – Akrobaatika

16.30 Marit – Easy and Move

17.00 Erle – Lihastrenn

17.30 Marit – BodyArt

18.00 Grete – Kangitrenn (19 kohta – registreerimine kohapeal)

18.30 Kertu – Zumba

19.00 Aino – Jumping (kohtade arv 17 – registreerimine kohapeal)

19.30 Aile – Jõu- ja ringtrenn

20.00 Grete – Zumba

Treeningute iseloomustus

 1. EAKATE VÕIMLEMINEtunnis keskendume liigeste liikuvusele, polihaste painduvusele ja Pilatese harjutustele. Siia tundi ootame kõiki, kes soovivad treenida rahulikus tempos kuid samal ajal siiski kehale piisavalt koormust andes.
 2. PILATEStunnis on rõhuasetus kerelihaste süvatreeningul, keha funktsionaalsel liikumisel ning selle joondamisel ja vaimu-keha ühendusel. See tund on mõeldud kõigile olenemata treenituse astmest, vanusest ja/või vigastustest.
 3. AKROBAATIKA tunnis tegeletakse lihtsamate ja jõukohaste akrobaatika harjutustega.
 4. EASY & MOVE on rühmatreening, mille käigus õpitakse lühike ja lihtne sammude kombinatsioon. Tunnis kasutatakse aeroobika põhisamme ja tund sobib neile, kellele meeldib liikuda muusika saatel. Treening sobib kõigis vanuses inimestele ja annab hea emotsiooni ning lõpeb mõnusa venitusega.
 5. LIHASTREENINGU tunnis teeme füüsilisi harjutusi, mis parandavad jõudu ja vastupidavust. Kasutame nii olemasolevaid vahendeid kui teeme harjutusi keharaskusega. See tund on mõeldud kõigile, kes soovivad natukene intensiivsemat treeningut.
 6. BODYART on keha ja meele treening, milles üks harjutus läheb sujuvalt üle teiseks. Treening sisaldab joogast inspireeritud harjutusi ning jõu -ja tasakaaluharjutusi. Samuti sisaldab BODYART treening harjutusi seljale ning painduvust parandavaid harjutusi. Treening lõpeb lõdvestusega. Treening sobib igas vanuses inimestele. Treeninguks on vajalik joogamatt.
 7. KANGITRENN on kogukeha treening, milles lihastoonuse ja -vastupidavuse saavutamiseks kasutatakse kangi, raskuskettaid ja stepipinki. Iga laulu ajal keskendutakse ühele kindlale lihasgrupile. Treeningu raskusaste sõltub kangile valitud lisaraskustest, mistõttu sobib tund nii algajale kui edasijõudnule. Muusika ja kambavaim ei lase sul alla anda!
 8. ZUMBA on treeningprogramm, mis ühendab endas Ladina ja muud tantsurütmid, lihtsamad ja põnevamad tantsusammud, treeningkoormuse ning hea tuju. Trenn toimib intervalltreeningu mudeli järgi – kiiremad rütmid vahelduvad aeglasematega. Tund arendab muusikalist tunnetust, koordinatsiooni ning toob naeratuse näole. Kõigist sammudest näidatakse nii raskemaid kui ka kergemaid variante. Zumbaga on iga trenn fiesta ja vastupidi!
 9. JUMPING batuuditreening on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsioonilise aeroobika sammude variatsioonidest ning dünaamilistest kiirus- ja jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha.
 10. JÕU- JA RINGTREENINGUS kasutame treenides, hantleid, matte, kummilinte ja palju muud, et treening oleks mitmekülgne ning paneks liikuma kogu keha. Erinevad jõuharjutused vahelduvad aeroobsete ja liikuvamate harjutustega, et lisaks lihastreeningule arendada ka sportija vastupidavust.

Täpsemalt

Kuupäev:
28.01.2023 15.00
Kell:
15.00 - 21.00
Sündmuse kategooriad:
,
Sündmuse Tags:
,

Asukoht

Ülenurme spordihoone
Tartu mnt 5/2
Ülenurme alevik, Kambja vald, Tartumaa 61714
+ Google Map

Lisa uus sündmus