Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba möödunud.

Valguse festivali reiv

26. märts 19.00

Tasuta

Plakat.

Käesoleva aasta sügisel toimub kümnendat korda Nõos Valguse festival, mille keskseks teemaks on kuule maandumine ja mis kaasab lisaks tegevustele Nõo vallas ka piirkonna olulisemat objekti – Tartu lennujaama, kus leiab aset “maandumine” ehk festivali nädala avamine. Selleks, et maanduda, tuleb aga esmalt lendu tõusta – juba 26. märtsil algusega kell 19.00 tähistame Tartu lennujaamas noortele mõeldud reiviga lennuühenduse taastumist Tartu ja Helsingi vahel.

Tartu lennujaamas aset leidev reiv ehk noorte tantsupidu on Valguse festivali eelüritus. Progressiivset reivimuusikat mängib ja lasersõud korraldab 16Volti. Kohapeal on avatud ka kokteilibaar, kus pakutakse alkoholivabasid kokteile.

Reivi sihtrühmaks on eelkõige Kambja ja Nõo vallad noored alates 16. eluaastast, kuid oodatud on ka teiste piirkondade noored. Sündmusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine plakatil oleva QR-koodi abil. Registreerimine algab 4. märtsil.
Reivile viib osalejaid buss, mis sõidab edasi-tagasi liinil Ülenurme gümnaasium – Tartu lennujaam.

Sündmus on tasuta!

Ametlik lennuliiklus Tartu ja Helsingi vahel hakkab pihta 31. märtsil. 30. septembrist ootame aga kõiki Valguse festivalile „Kohtumine“, et üheskoos kuule lennata.
Valguse festival on osa Tartu 2024 põhiprogrammist.

Täpsemalt

Kuupäev:
26. märts
Kell:
19.00
Pileti hind:
Tasuta
Sündmuse kategooriad:
, ,

Asukoht

Tartu lennujaam
Lennu 44
Reola, Kambja vald, Tartumaa 61707 Eesti

Lisa uus sündmus