Spordihoone juubelit tähistati „Legendide lahinguga”

2570

Läinud laupäeval tähistati Kambja spordihoone 30. tegutsemisaastat Legendide lahinguga” , milles võtsid korvpalliväljakul üksteiselt mõõtu Tartu Korvpallikooli 73. aasta lend ning Kambja korvpalli legendid.

Mängu alguses said paremini minema külalised linnast, kuid Kambja meeste pikem pikk hakkas järjest enam edu tooma ning poolajale mindi vastu juba 11 punktilises eduseisus. Teine poolaeg kulges küll tõusude ja mõõnadega, kuid siiski suutsid Kambja legendid mängu võita tulemusega 59:41.

Mängu vaheajal esinesid külalistele ja mängijatele kohalik show-tantsu rühm Kambja kultuurikeskusest ning korraldati erinevaid võistlusi:

• täpseim vabaviskaja oli Janek Rumjantsev;
  • kõige kiiremini tabas 5 kolmepunkti viset Väino Kiuru;
  • kõige osavam oli Triinu Toomla;

Võistluste kõige väärtuslikumaks mängijaks sai 18 punkti visanud Kurmet Paidra.

Juubeliürituse raames sai seinale riputatud ka Kambja spordihoone esimese juhataja Heiki Kortspärna särk. Heiki tulemustest korvpalli platsil võib lugeda nüüd iga spordihoones käia.

Võistkonnad mängisid kooseisus:

Kambja Legendid – Aarne Mullonen, Jüri Juhanson, Paavo Soodla, Kurmet Paidra, Väino Kiuru, Meelis Kams, Roland Pärli

Tartu KK – Jaanus Liivak, Kaupo Martihhin, Janek Tamsalu, Neeme Pastik,Saamu Näkk (kes oleks võinud mängida ka Kambja Legendide ridades).​