Galerii: Tervisejooksude teine etapp

1314
GALERII Fotod: Siim Tiirik

 

Mais alanud Trives Kambja tervisejooksude kolmanda hooaja teine etapp joosti Kambjas, Kopsumäel.

Järgmine etapp samas paigas 10. juulil kell 18.

10 km võistlusjooksu tulemused

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 55 Hans Leonhard Kõrgesaar M20 0:43:59,7
2 57 Emil Eensaar M20 0:50:59,5 06:59,8
3 56 Kristen Loid M20 1:01:40,6 17:40,9

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 48 Kaspar Songisepp M 0:42:44,5
2 36 Edgar Kriisk M 0:43:42,4 00:57,9
3 47 Margo Parts M 0:45:28,8 02:44,3
4 44 Märt Kivila M 0:45:39,8 02:55,3
5 49 Kaspar Mihhailov M 0:47:57,4 05:12,9
6 51 Tanel Täheste M 0:50:25,9 07:41,4
7 50 Tarmo Raidma M 0:51:03,8 08:19,3
8 40 Martin Ojokas M 0:51:46,1 09:01,6
9 45 Sander Kann M 0:52:09,7 09:25,2
10 2 Anni Rando M 0:53:00,2 10:15,7
11 43 Rauno Laumets M 0:54:19,3 11:34,8
12 66 Ivar Heinola M 0:55:55,2 13:10,7
13 53 Jaanus Liivak M 1:03:48,1 21:03,6
14 65 Johann Olaf Lääne M 1:04:57,3 22:12,8

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 0:43:55,8
2 54 Paavo Rõigas M40 0:46:20,1 02:24,3
3 20 Laanemäe Margus M40 0:51:39,7 08:55,2
4 10 Matson Raido M40 0:55:35,2 11:39,4
5 63 Margus Saal M40 0:56:42,4 12:46,6

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 52 Tiit Kibuspuu M50 0:44:36,2

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 60 Helena Peik N 0:52:25,7
2 33 Jalajas Krista N 0:53:26,8 01:01,1
3 42 Marleen Mäesalu N 0:54:18,0 01:52,3
4 61 Kaisa Pajusalu N 0:59:40,6 07:14,9
5 59 Berta Mürk N 1:03:47,7 11:22,0
6 64 Renate Pikk N 1:04:56,8 12:31,1
7 37 Mae Kirbits N 1:06:51,8 14:26,1
8 1 Talvik Mari N 1:06:55,1 14:29,4
9 29 Tannis Eda N 1:14:23,6 21:57,9

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 11 Pellenen Evelin N40 0:54:29,0
2 39 Maichl Suur N40 0:56:03,9 01:34,9
3 46 Rita Kivila N40 0:58:02,2 03:33,2
4 58 Teele Eensaar N40 0:58:29,8 04:00,8

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 41 Tiiu Müürsepp N50 0:57:37,1
2 62 Ingrit Ernits N50 0:58:51,7 01:14,6
3 8 Mark Sigrid N50 1:07:28,8 09:51,7
4 12 Saarniit Silvia N50 1:07:57,4 10:20,3

 

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 182 Torga Taavi 0:21:55,1
2 131 Jaani Helen 0:25:58,0 04:02,9
3 132 Jaani Mart 0:26:05,8 04:10,7
4 106 Lepist Madis 0:26:19,4 04:24,3
5 164 Pärk Steven 0:28:01,5 06:06,4
6 170 Aasmäe Rebeca Lotta 0:28:13,0 06:17,9
7 158 Mägi Kalmer 0:28:21,5 06:26,4
8 152 Siimer Kristiine 0:28:42,2 06:47,1
9 183 Torga Raul 0:28:44,2 06:49,1
10 156 Vähi Karl Taaniel 0:28:51,9 06:56,8
11 179 Aas Erik 0:29:34,5 07:39,4
12 176 Timmermann Jaanika 0:30:10,6 08:15,5
13 105 Lepist Kristina 0:30:57,7 09:02,6
14 175 Salum Henri 0:32:16,0 10:20,9
15 112 Paulson Piia 0:32:29,7 10:34,6
16 147 Soorm Karin 0:33:09,5 11:14,4
17 129 Lääne Triin 0:33:44,0 11:48,9
18 157 Anni Heli 0:33:49,4 11:54,3
19 155 Jõelo Maibi 0:34:34,9 12:39,8
20 154 Jõelo Kaino 0:34:35,3 12:40,2
21 130 Lääne Kerttu 0:34:50,2 12:55,1
22 119 Sinilaht Aia 0:36:17,1 14:22,0
23 168 Mägi Oliver 0:36:41,1 14:46,0
24 162 Kiuru Enriko 0:37:58,7 16:03,6
25 165 Kiiver-Pärk Hannelore 0:39:15,2 17:20,1
26 163 Soorm Aleksander 0:40:36,2 18:41,1
27 145 Pukk Miko 0:40:40,4 18:45,3
28 153 Kivila Roland 0:40:48,7 18:53,6
29 116 Juhkam Lenna 0:41:00,0 19:04,9
29 115 Juhkam Johanna 0:41:00,0 19:04,9
29 114 Vigel Kaire 0:41:00,0 19:04,9
29 113 Kaeramaa Ülle 0:41:00,0 19:04,9
33 169 Kriisk Merle 0:43:35,4 21:40,3
34 177 Hanko Fantagiro 0:44:45,6 22:50,5
35 161 Kiuru Reet 0:45:16,0 23:20,9
35 160 Roos Misell 0:45:16,0 23:20,9
37 178 Hanko Ragne 0:45:16,3 23:21,2
38 148 Aavik Maris 0:45:56,2 24:01,1
39 150 Ots Henri 0:45:57,2 24:02,1
40 151 Aavik Tiia 0:45:57,5 24:02,4
41 134 Marttis Tõnu 0:47:31,6 25:36,5
42 166 Tuul Ralf 0:51:05,3 29:10,2
43 167 Tart Karolin 0:59:00,5 37:05,4
44 159 Roos Merle 0:59:01,0 37:05,9
45 180 Mõisa Erki 1:07:40,3 45:45,2
46 181 Laanper Margit 1:07:44,1 45:49,0
47 171 Jürimäe Katrin 1:10:00,7 48:05,6
48 174 Jürimäe Madis 1:10:01,7 48:06,6
49 172 Pärn Martin 1:10:06,6 48:11,5
50 173 Aule Reijo 1:10:07,0 48:11,9
51 186 Siimpere Sören 1:12:26,3 50:31,2
52 185 Siimpere Eimy 1:13:00,9 51:05,8
53 184 Siimpere Kadi 1:13:23,2 51:28,1

 


Sarja koduleht: http://www.kambjasport.ee

 


Samal teemal:

Kino maale