Töö- ja karjäärimessil pakutakse tööd 600 inimesele

507

Eesti Rahva Muuseumis (Muuseumi tee 2, Tartu) toimub 23. aprillil Tartumaa töö- ja karjäärimess „Tööta ja õpi“. Kaheksandat korda toimuval messil on kohal üle 80 tööandja ja koostööpartneri ning saadaval ligi 600 töökohta erinevatest valdkondadest. Pakutakse nii täis- kui osalist tööaega, aga ka hooajalist tööd.

Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja Jane Väli ütles, et töömess on hea võimalus uue töö leidmiseks, karjäärinõustajatega kohtumiseks ning õppimisplaanide tegemiseks. „Sel aastal on fookuses elukestev õpe, messi aruteludes ja töötubades saab teada, millised on õppimisvõimalused. Üsna levinud on suhtumine, et õppimine on vaid noorte jaoks. Tihti on enesetäiendamisel takistuseks rahalised võimalused ning täiskasvanute huvi- ja motivatsioonipuudus,“ lisas Väli

Messil on ka eraldi noorteala, kus saab uurida õppimisvõimaluste kohta, küsida nõu esimese töökoha leidmisel ja rääkida karjäärinõustajatega oma tulevikuplaanidest.

Esimest korda toimub mess Eesti Rahva Muuseumis, sest varasem paik jäi huvilistele kitsaks. Messipäeval saab ERMi sõita tasuta bussiga liinil number 27 (kesklinn-ERM-kesklinn). Buss on märgistatud sildiga „Töömessi külastajatele vaba sõit“.

Messi uksed on avatud kella 10 – 15 ja töömess on tasuta. Päeva juhib Hannes Hermaküla.

Kino maale
EelmineKambja kool tähistab 332. õppeaastat
JärgmineHüvitis looduskaitseliste piirangutega metsamaa omanikele