„Mina võtan koolist kaasa palju tarkust ja uusi sõpru.“

2673
TITEPÄEV: Koolilõpetajad on asetatud mõneks ajaks sellesse rolli, mida nad endaga seoses sageli kas enam ei mäleta või ei taha mäletada. Foto: Marju Orion

Klassijuhataja Mare Voika:
„Jälle on käes kevad ja Kuuste Koolist lahkub viis neidu ja kaks noormeest, meie 66. lend. Pealtnäha vaiksed ja tagasihoidlikud, jätavad nad Kuuste Kooli ellu oma märkimisväärse jälje. Meelde jäävad Elise ühiskondlik aktiivsus, Kadi malbus ja rahulik meel, Stella oskus väikeste lastega toimetada, Airese sõnulseletamatud naljad, Annabella julgus, Jan-Eriku visadus ja Carmeni imekaunis naeratus seda kõike saatmas. Julgust ja visadust, tulevik ootab just teid!“

Lühikirjand teemal „Mina ja Kuuste kool“

Jan-Erik Kõll: Õppimine oli väga hea ja meeldiv, õpetajad oskavad hästi õpetada. Väga vastutulelikud ja abivalmis õpetajad, ei jätnud kedagi abistamata ja ei mõistnud hukka. Kooli õhkkond oli väga hea ning kõik inimesed olid toredad ja sõbralikud.
Stella Sillaste: Alustasin kooliteed 9 aastat tagasi ja nüüd lõpetan. Mulle meeldis väga siin koolis õppida, sest siin on toredad õpetajad. Olen tänulik selle eest, mis õpetajad mulle edasi andsid.

Kadi Nõmmik: Kuuste kool on minu jaoks väike ja armas ning mõeldes sellele, et olen siin juba 9 aastat veetnud, teeb lahkumine veidi kurvaks. Sellest koolist on mulle alles jäänud palju häid mälestusi. Mul on lahedad klassikaaslased, kellega on ka väljaspool kooli tore aega veeta.

Annabella Sillaste: See kool and andis mulle juurde palju julgust. Siit sain palju sõpru. Eriline tänu headele õpetajatele, kes olid nii toredad ja sõbralikud.

Elis Ehrlich: Minu kaks ja pool aastat siin koolis on olnud täis rõõmu, huvitavaid tegemisi ja palju muudki. Selle kooli õpetajad ja õpilased on kõik väga toredad ja abivalmid. Mina võtan siit koolist kaasa palju tarkust ja uusi sõpru.

Tervitused kunagistelt klassijuhatajatelt

Õnne Ints: „Edu eksamitel, palju õnne lõpetamise puhul ja hoidke ikka kokku!“

Ivi Paal: „Palju õnne lõpetamise puhul ja tuult tiibadesse!“

Inga Kurgjärv: „Üksmeelne, ühtehoidev ja sõbralik klass. Pidage meeles, et ühe etapi lõpp ei lõika läbi inimestevahelisi sidemeid. Hoidke üksteist!“

 

Kino maale
EelmineKambja raamatukogu suvised lahtiolekuajad
JärgmineÕnnelikuks läbi heateo