Loading Sündmused

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba möödunud.

Mängufilm „Lühike on uus pikk“

8. aprill 19.00 - 20.24

4.5 € – 6 €

(Eesti 2024)

Lühifilmide kogumik

Müstikast ja salapärast pakatavad uued filmid noortelt režissööridelt. Filmid, kus teemadeks unistused, soovid, rasked valikud ja piinav vaikus. Tõsisetele ja rajudele teemadele lisab lõbusust ja särtsu väike Tinderi seiklus merekaldal.

ÖÖBIK

Tallinn, sügis 1944. Saksa väed on taandunud ja Nõukogude võimukandjad Eestis tagasi. Noor Aleksei saabub tööle Patarei vanglasse, kus hoitakse eesti rahvuslasi. Aleksei on lummatud salapärasest neiust, kes vangla kõrval pargis kinnipeetutele laulab. Kui Aleksei saab teada, et julgeolekutöötajatel on plaan salapärasele laulmisele vägivaldne lõpp teha otsustab ta neidu hoiatada. Otsus viib noormehe järgmiste valikuteni, mis seavad ohtu nii tema töö kui elu.
Režissöör: Leeni Linna
Produtsent: Sander Lebreht
Tootja: Allfilm OÜ

KINGITUS ORBIIDILT

Lühifilm väikesest poisist Ottost, kelle vanemate viimane lubadus jäi täitmata – kinkida pojale kümnendaks sünnipäevaks koer. Ööl vastu tähtsat sünnipäeva, märkab Otto taevas langevat tähte ning saadab teele oma südamesoovi. Poisi üllatuseks kukub helendav objekt hoopis majatagusesse metsa. Jahmunud poiss avastab lagendikult „Sputnik 2” kosmoseraketi, mille suitsevast kapslist hüppab välja sõbralik segavereline koer, kelle kaelarihmale on kirjutatud Laika.
Režissöör: Leeni Linna
Produtsent: Karin Reinberg, Merja Ritola
Tootja: Revolver Film

ÖÖ

Suveöine pulmapidu kisub ootamatult pruutpaari Astridi ja Tõnise järsuks lahku kasvamiseks. Side, mis veel hiljuti tundus nii tugev, et lubada “jah, igavesti” ja otsus, mis äsja oli nii selge, langeb kahtluse alla ööl, mil oodatud kooselu pidi algama.
Abiellumise eel alla vaikitud tunded muutuvad öö jooksul pruutpaari vahel läbimatuks vaikuseks. Vaikuseks, mida on lihtne iseenda kahtlustega täita. Kas nad jõuavad vaikimisi mõistmisele või vaikimisi vääritimõistmisele?

Režissöör: Teresa Väli
Produtsent: Helen Räim
Tootja: Homeless Bob Production

PUUDUTUS

Film jälgib delikaatselt 25-aastast Annat, kelle ema on ootamatult surnud. Ta soovib oma õigeusklikku ema kommete kohaselt viimsele teekonnale saata, kuid põrkub seejuures bürokraatlike reeglitega, mis ei luba Annal lahkunud ema ise riietada. See konflikt viib ta kokku 45-aastase matusebuüroo töötaja Mariaga, kes selles loos esindab surma ja leinaga seotud varjatud hirme sügaval emotsionaalsel tasandil.
Režissöör: Jaanika Arum
Produtsent: Tiina Savi
Tootja: Kartuliõis

KUIDAS NÄKKAB
Lugu väikesel saarel elavast noormehest ja temaga matchivast Tinderi näkineiust.

Režissöör: Meisterjaan
Produtsent: Kristiina Davidjants
Tootja: Maagiline Masin, Menufilmid

 

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Draama

Tavapilet hinnaga 6 € ja sooduspilet 4,5 € müügil kohapeal.

Täpsemalt

Kuupäev:
8. aprill
Kell:
19.00 - 20.24
Pileti hind:
4.5 € – 6 €
Sündmuse kategooriad:
,

Asukoht

Reola kultuurimaja
Valge tee 1
Uhti küla, Kambja vald, Tartumaa 61712 Eesti

Lisa uus sündmus