Pangodi – Kambja suusasõidu tulemused

214

Pühapäeval toimunud Kambja – Pangodi suusasõidust võttis osa 59 võistlejat. Rada oli pehme ja õhusoe kõikus kahe-kolme kraadi vahel. Katkestajaid ei olnud.

Tulemused allpool.

Number

Koht

Aeg

Perenimi

Eesnimi

Sünniaasta

Klubi

62

1

53.00

Kalev

Vunk

1969

 

1

2

53.17

Kattai

Kaupo

1973

Suusahullud

66

3

54.56

Taavi

Ott

1987

Valgjärve

55

4

56.50

Kalmer

Salundi

1973

 

51

5

57.05

Andrus

Parol

1977

 

64

6

57.46

Karl-Cardo

Mere

1997

 

2

7

58.42

Suurpere

Arvi

1970

Suusahullud

33

8

59.20

Mart

Eensaar

1987

Kambja

3

9

59.27

Simson

Valmar

1969

Suusahullud

41

10

59.58

Urmas

Kerge

1967

 

4

11

1.00.57

Urmet

Külaots

1974

Suusahullud

29

12 (N1)

1.01.42

Janely

Kaevats

1982

Kullaga

53

13 (N2)

1.01.48

Ülle

Ani

1956

 

49

14

1.02.28

Mart

Jaani

1967

Kambja

58

15

1.03.12

Jaak

Teppan

1984

Suusahullud

15

16 (N3)

1.06.05

Marju

Lattik

1968

Kambja

30

17

1.06.17

Kert

Kaevats

1978

Kullaga

21

18 (N4)

1.07.01

Anne

Välja

1970

Kambja SK

61

19

1.07.02

Johann

Lääne

1994

 

20

20

1.08.04

Vahur

Palk

1988

Kambja

40

21

1.11.08

Bruno

Sepp

1980

 

60

22 (N5)

1.11.51

Triin

Lääne

1971

 

8

23

1.12.09

Aarne

Mullonen

1977

Kambja

7

24

1.15.36

Paavo

Soodla

1972

Kambja rattaklubi

57

25 (N6)

1.16.14

Liis

Jääger

1998

 

16

26

1.16.23

Kevin

Tubli

1998

Kambja PK

14

27

1.17.17

Roland

Käsi

1998

Kambja PK

11

28

1.17.43

Arvi

Ird

1960

Kambja

54

29

1.17.53

Viljar

Ilves

1976

 

42

30

1.19.26

Mirko

Melser

1993

Kambja PK

65

31

1.19.47

Tarvi

Talv

1970

 

23

32 (N7)

1.20.11

Maarika

Traat

1974

Suusahullud

59

33

1.20.16

Ragnar

Loova

1982

Suusahullud

9

34

1.20.27

Mati

Luik

1971

Kambja

31

35 (N8)

1.20.46

Eva

Piirimäe

1974

 

12

36

1.22.09

Kristen

Loid

1999

Erkmaa KK

24

37 (N9)

1.26.01

Kaia

Linkberg

1972

 

52

38 (N9)

1.27.52

Annely

Tubin

1983

 

45

39

1.30.25

Martin

Vainikko

1999

 

63

40 (10)

1.30.32

Hilve

Prants

1961

Tartu

39

41 (N11)

1.33.59

Kadri

Roos

1999

 

38

42 (N12)

1.34.46

Irma

Veinikivi

1993

Kaagvere

36

43 (N13)

1.34.48

Kätlin

Lääne

1995

Kaagvere

10

44

1.34.55

Carl-Hans

Sammel

2000

Erkmaa KK

56

45 (N14)

1.38.18

Anneli

Saar

1978

 

13

46

1.39.28

Gert

Vuks

1992

Tartu

47

47

1.40.39

Martin

Jaani

1999

Kambja PK

18

48 (N15)

1.42.12

Eda

Tannis

1973

Kambja

37

49 (N16)

1.46.07

Triin

Teder

1994

Kaagvere

35

50

1.46.12

Jussi

Lüüs

1982

Kaagvere

22

51

1.46.41

Kristjan

Annuk

 

Kambja

46

52

1.47.58

Eero

Vainikko

1963

 

26

53 (N17)

1.54.14

Tiina

Rebane

1961

Kambja

25

54 (N18)

1.54.28

Annaliisa

Rebane

1992

Kambja

50

55 (N19)

1.54.30

Katrin

Jaani

1996

Kambja PK

32

56 (N20)

1.54.36

Reelika

Tsirp

1996

 

6

57

2.04.08

Matis

Miljan

1976

Tartu

5

58 (N 21)

2.05.58

Merili

Miljan

1975

Tartu

43

60

2.11.55

Daniel-Stig

Hankov

2001

Kambja Pk

44

61 (N22)

2.11.59

Kristel

Hankov

1978

Kambja

Kino maale