8.9 C
Kambja
Laupäev, 15.06.2024

Arhiveeritud sisu!

Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivRagn-Sells alustas üle Eesti silokile vastuvõttu taaskasutamiseks

Ragn-Sells alustas üle Eesti silokile vastuvõttu taaskasutamiseks

Ragn-Sells alustas üle Eesti kõikides sorteerimisjaamades silokile vastuvõttu. Põllumeestel on võimalik silokilet ära anda seitsmesRagn-Sellsi käitluskohas. Juba täna on silokile suunamine taaskasutusse läbi Ragn-Sellsi käitluskohtade odavam kui selle ladestamine prügilasse.

„Võtame silokilet vastu kõigilt – suurettevõtjatest väikepõllumeesteni. Vastuvõtmisel väljastame taaskasutustõendi, mis kinnitab, et põllumees on oma seadusest tulenevad kohustused täitnud,“ selgitas Ragn-Sellsi teenusejuht Kalle Grents „Lisaks sellele, et meil on sorteerimisjaamad üle Eesti, plaanime alustada ka kogumisringidega, et muuta protsess talunike ja põllumeeste jaoks veelgi mugavamaks,“ rääkis Grents.

Silokile taaskasutusse suunamise kohustus tuleneb Pakendiseadusest. Silokile vastuvõtmisel peab see vastama puhtusenõuetele.

Ragn-Sellsi käitluskohad asuvadTartus, Haapsalus, Paikusel, Rakveres, Tallinnas, Raplas, Jõhvis.Täiendavat infot saab Ragn-Sellsi klienditeeninduse telefonilt 15155

Jäätmekäitlusfirma Ragn-SellsAS (www.ragnsells.ee) on Rootsi perefirma Ragn-Sells AB tütarettevõte Eestis. Ragn-Sells on spetsialiseerunud erinevate jäätmekäitlusalaste teenuste osutamisele kogu Eestis. Ragn-Sellsi missioon on puhas elukeskkond: keskkonnahoidlik ja ressursisäästlik tegevus ning jäätmete taaskasutuse suurendamine. Ragn-Sells ekspordib taaskasutatavaid materjale üheksasse eri riiki. Ettevõttes on 300 töötajat.

Lisainfo:

Kalle Grents, Ragn-Sells ASi Pakendi-, ehitus- ja tööstusjäätmete teenusejuht

tel 5666 7705
e-post kalle.grents@ragnsells.ee

Loetumad