Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivJudorõõmu siit- ja sealtpoolt Soome lahte

Judorõõmu siit- ja sealtpoolt Soome lahte

Noorjudokas.Judohooaja eduka avastardi tegi Raivo Moorlat 2. oktoobril 2010. Osaledes Tartumaa B-klassi meistrivõistlustel, saavutas ta kehakaalus -55 kg kolmanda koha.

7. novembril võitlesid DO-klubi noorteturniiril vapralt Epp Moorlat (-23 kg, III koht) ja Rasmus Kana (-25 kg, III koht).

17. detsembril toimus Kambja XII judoturniir. Jõulukuiselt magusad auhinnad ja diplomi said tüdrukutest (-40 kg): Cätlin Rebane (I koht), Lille Välja (II koht), Melani Alliksaar (III koht) ja poistest (-40 kg) Mark Solovjov (I koht), Rasmus Kana (II koht), Gabriel Mälton (III koht), Kristjan Mägi (III koht). Absoluutkaalus (+55 kg) tuli võitjaks Raivo Moorlat, II koht Ketter Mägi ja III koht Mark Solovjov.

Võistluse auhinnalauda toetas Kambja põhikool, abilistena tegutsesid endised Kambja edukad judotüdrukud Marina Kähr (Loomus) ja Mariann Rebane. Küpsetisi pakkus lapsevanem Kaire Moorlat. Tänud kõigile lapsevanematele, kes tulid laste võistlusärevusele kaasa elama.

18. detsembri Do-klubi jõuluturniirile lubati osalema eelmisel päeval Kambjas hästi võistelnud judokad. Mark Solovjov saavutas kehakaalus -27 kg III koha.

15. jaanuaril 2011 võistlesid Rasmus Kana, Epp ja Raivo Moorlat Elva Judo Open´il. Elu esimese judomedali sai kaela Epp Moorlat (-28 kg, II koht).

Raivo Moorlat osales 29. jaanuaril Soomes Tampere Ice Power rahvusvahelisel judoturniiril. Judot juba aastaid harjutanud Raivol õnnestus esimesel välisvõistlusel välja võidelda tubli kuues koht.

Tugevat trennitahet kõikidele judopoistele ja -tüdrukutele edaspidiseks.

Kiitus vanematele, kes toetavad ja soodustavad laste järjekindlat treeningutel ja võistlustel osalemist.