2.9 C
Kambja
Teisipäev, 21.03.2023

Arhiveeritud sisu!

Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivSpordihoones algavad zumba- ja pilatestreeningud

Spordihoones algavad zumba- ja pilatestreeningud

Monika Krillo poolt juhendatavad kehalised treeningud hakkavad toimuma teisi- ja neljapäeviti Kambja spordihoones alates 16. septembrist.

Teisipäevase trenni sisuks on Zumba ja neljapäevasel Pilates.

Zumba- on ainulaadne tantsuline fitness-programm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad enneolematu trennielamuse. Zumba on intervall-treeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormime oma keha ja kulutame kaloreid nii, et ise ei märkagi!

Pilates – Treeningutes kasutatakse klassikalise pilatese harjutusvara. Treening arendab füüsilise vormi kõiki aspekte: tugevust, painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust. Suurendab kontrolli oma keha üle, korrigeerib rühti ja kehahoidu. Harjutuste sooritamises on esmatähtis õige tehnika, mitte kiirus. Pilates on eriti sobilik neile, kes soovivad pingetest vabaneda, jõuda sisemise harmooniani füüsiliselt hästi arendatud keha kaudu. Tulemuseks on tasakaalustatud lihastreening, hea enesetunne ning kaunis rüht!

Toimetas Heigo Mägi

Loetumad