-1.2 C
Kambja
Teisipäev, 28.03.2023

Arhiveeritud sisu!

Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivNatura toetuse taotlus tasub esitada e-PRIAs

Natura toetuse taotlus tasub esitada e-PRIAs

Erametsakeskus tuletab metsaomanikele meelde, et Natura 2000 metsa toetuse taotluse esitamise tähtaeg on juba neljapäeval, 21.05.2015.

Metsaomanikud, kellel on Natura 2000 alal asuvat erametsa, saavad kõigest mõne minutiga oma taotluse esitada E-PRIAs (epria.pria.ee/epria). E-PRIAs taotluse esitamiseks on vajalik ID kaart, ID kaardi lugeja ja PIN-koodid või Mobiil-ID. Juhendi e-PRIAs taotluse esitamise kohta leiate erametsandusportaalist http://www.eramets.ee/toetused/e-teenused.

„Toetuste taotlemine e-PRIA kaudu on igal aastal suurenenud. Mullu kasutas seda võimalust juba 40% toetuse taotlejatest,“ ütles Erametsakeskuse toetuste üksuse juht Piia Kiivramees. „E-PRIA kaudu toetuse taotlemine aitab taotluste läbivaatamist tunduvalt kiirendada ja on kahtlemata ka kõige keskkonnasõbralikum,“ lisas ta.

Koostöös Eestimaa Looduse Fondiga loositakse e-PRIA kaudu Natura taotluse tähtaegselt esitanute seast välja neli õnnelikku, kel on võimalik koos ühe kaaslasega osaleda 19.06.2015 toimuval õpperetkel lendorava elupaikadesse. Alutaguse metsades toimuva retke toob võitjateni Estonian Nature Tours. Retke juhivad tuntud zooloog Uudo Timm ja mükoloog Indrek Sell.

Esitage oma taotlus e-PRIA kaudu ja osalege loosimises!

Tutvuge toetuse taotlemise tingimustega erametsanduse infoportaalis (http://www.eramets.ee/toetused/toetuste-taotlemine/natura-metsa-toetus/)

Täpsemat infot NATURA 2000 toetuse taotlemise kohta saab telefonil 6 836 064. Oleme valmis Teid aitama, kui vajate lisainfot või abi taotluse esitamisel!

Lisainfo: Piia Kiivramees, Erametsakeskuse toetuste üksuse juht, +372 673 6032, piia.kiivramees@eramets.ee

 

Eelmine
Järgmine

Loetumad