TÄIENDATUD: Politsei palub abi Tartumaal Soinaste külas juhtunud õnnetuse pealtnägijatelt

TÄIENDATUD 21.09.2021 kell 09.02

1362

TÄIENDATUD 21.09.2021 kell 09.02

Eilse meediakajastuse peale võttis Tõrvandi alevikus varakahjuga õnnetuse põhjustanud veokijuht politseiga ise ühendust. Täpne õnnetusega tekitatud kahju ja muud üksikasjad on veel selgitamisel.

Politsei meenutab, et kui avariis on keegi viga saanud või sellega kaasneb kahju kolmandatele osapooltele, tuleb juhtunust teatada politseile. Kui aga varakahjuga avarii puhul saavad osapooled kohapeal omavahel süü osas kokkuleppele, piisab juhtunu fikseerimisest ja andmete esitamisest kindlustusseltsile.


Politsei palub pealtnägijate kaasabi möödunud neljapäeval Kambja vallas Tõrvandi alevikus juhtunud õnnetuse põhjustanud juhi väljaselgitamiseks.

16. septembril kella 15 paiku juhtus liiklusõnnetus Tartumaal Kambja vallas Tõrvandi alevikus, kus sinise kabiiniga treilerveok, millel lastiks kollane ekskavaator, sõitis Soinaste külas viadukti juures maha kõrguspiirangu märgi. Varakahjuga avarii põhjustanud juht manööverdas sündmuskohalt minema häirekeskust või teevaldajat juhtunust teavitamata.

Kõigil, kes juhtusid kirjeldatud sündmust pealt nägema või oskavad anda muud abistavat infot, mis aitaks tuvastada avarii põhjustanud sõidukit ja selle juhti, palutakse sellest teada anda politsei telefonil 5035992 või e-mailil louna.ate@list.politsei.ee. Niisamuti ootab politsei, et avarii põhjustanud juht võtab vastutuse ning annab endast ise täpsemate asjaolude selgitamiseks märku.

Kino maale
EelmineMaailmakoristuspäev Kodijärvel
JärgmineCOVID-19 tõttu vajab haiglaravi 154 inimest; uusi nakatumisi 463, vallas 2