0.9 C
Kambja
Teisipäev, 23.04.2024

Arhiveeritud sisu!

Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivTeade Kambja kooli 1979. aasta vilistlastele ja nende klassijuhatajatele

Teade Kambja kooli 1979. aasta vilistlastele ja nende klassijuhatajatele

Juba 30 aastat on möödas sellest päevast, kui lõpetasime Kambja 8-kl kooli. Oleme ka vahepeal kokku saanud, kuid nüüd on jälle aeg üksteist näha, meenutada oma kooliaega Kambjas ja vaadata üle vanad rajad!

 

Koguneme kõik 19. juunil 2009. a kell 15 Kambja kiriku juurde – seda kohta peaks kõik mäletama! Tulla võib peredega, meeste, naiste, laste- ja lastelastega. Kõik on kutsutud!

Võtke kaasa söödavat ja joodavat. Kui ilm meid soosib, siis käime ära ka Suures-Kambjas. Kui keegi tahab meid pärast seda endale kulla kutsuda, siis on see igati lubatud. Muidu oleks pärast plaan minna Tatra forellibaari pidutsema – kuid selle teema jätame veel lahtiseks ja otsustame seda maikuus.

Oma tulekust oleks ka hea ette teatada – kas siis e-mailil või telefonil. Kui kellelgi on veel huvitavaid pakkumisi ja ettepanekuid, siis andke teada ja saame otsustada, mida veel võiks ette võtta. Palume kõigil asja tõsiselt kaaluda ja kohale tulla!

Ootame teateid ka kõikidest endistest meie klassi õpilastest – kõik on kutsutud!

Külli Homenja

e-post: kyllihomenja@hot.ee, mobiil: +372 5069634;

Anne Vimberg

e-post anneke111@hot.ee, mobiil:+372 55664031;

Riina Neumann

e-post rebane@hot.ee, mobiil: +44 7757209801, Suurbritannia

Loetumad