Galerii: Trives Kambja tervisejooksude kolmanda hooaaja avamine

1335
GALERII: Trives Kambja tervisejooksude I etapi 10 km jooksu start. Foto: Siim Tiirik

 

20. mail sai järje kolmandat aastat kestev Trives Kambja tervisejooksude sari. Esimesel etapil joosti võidu 10 km ja tehti tervisejooksu 5 km-l. Erandlikult avati hooaeg Kambja kooli juures. Järgmised kaks etappi toimuvad terviseradadel, millest esimene algab juba 12. juunil kell 18 Kopsumäe jalamil Kambja terviseradade Võru mnt parklas.

10 km võistlusjooksu tulemused

Koht
Number
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 38:58,6
2 9 Kibuspuu Tiit M50 39:18,3 00:19,7
3 4 Kivila Märt M 41:03,3 02:04,7
4 16 Parts Margo M 42:40,8 03:42,2
5 3 Raidma Tarmo M 43:18,9 04:20,3
6 10 Matson Raido M40 43:26,7 04:28,1
7 17 Kärgenberg Aigar M 43:58,8 05:00,2
8 6 Jalajas Krista N 44:53,5 05:54,9
9 20 Laanemäe Margus M 46:02,8 07:04,2
10 19 Saal Margus M40 46:25,5 07:26,9
11 2 Anni Rando M 46:48,3 07:49,7
12 11 Pellenen Evelin N40 47:48,2 08:49,6
13 21 Teder Gunnar M50 48:56,1 09:57,5
14 31 Zeigo Heikki M 48:59,9 10:01,3
15 30 Kõiv Kristiina N 49:00,4 10:01,8
16 7 Kuittinen Maria N 49:24,8 10:26,2
17 26 Pärk Steven M 50:26,0 11:27,4
18 15 Lepist Karl M20 50:51,9 11:53,3
19 28 Jürgens Marju N 52:16,8 13:18,2
20 27 Peterkopf Katrin N 52:17,4 13:18,8
21 13 Täheste Tanel M 52:36,7 13:38,1
22 14 Tarre Aigar M 52:37,2 13:38,6
23 32 Luuka Ülo M50 52:48,4 13:49,8
24 23 Toomla Triinu N 54:20,2 15:21,6
25 24 Näkk Merike N 54:20,8 15:22,2
26 5 Lond Ulvi N50 55:23,7 16:25,1
27 1 Talvik Mari N 56:16,8 17:18,2
28 12 Saarniit Silvia N50 58:26,3 19:27,7
29 29 Tannis Eda N 59:30,4 20:31,8
30 8 Mark Sigrid N50 01.00:23,8 21:25,2
31 25 Kübe Mariana N20 01.00:29,6 21:31,0

 

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 15 Lepist Karl M20 50:51,9

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 4 Kivila Märt M 41:03,3
2 16 Parts Margo M 42:40,8 01:37,5
3 3 Raidma Tarmo M 43:18,9 02:15,6
4 17 Kärgenberg Aigar M 43:58,8 02:55,5
5 20 Laanemäe Margus M 46:02,8 04:59,5
6 2 Anni Rando M 46:48,3 05:45,0
7 31 Zeigo Heikki M 48:59,9 07:56,6
8 26 Pärk Steven M 50:26,0 09:22,7
9 13 Täheste Tanel M 52:36,7 11:33,4
10 14 Tarre Aigar M 52:37,2 11:33,9

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 38:58,6
2 10 Matson Raido M40 43:26,7 04:28,1
3 19 Saal Margus M40 46:25,5 07:26,9

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 9 Kibuspuu Tiit M50 39:18,3
2 21 Teder Gunnar M50 48:56,1 09:37,8
3 32 Luuka Ülo M50 52:48,4 13:30,1

 

Vanuseklass: N20 (neiud-naised sünd. 1998 ja hiljem) 

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 25 Kübe Mariana N20 01.00:29,6

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 6 Jalajas Krista N 44:53,5
2 30 Kõiv Kristiina N 49:00,4 04:06,9
3 7 Kuittinen Maria N 49:24,8 04:31,3
4 28 Jürgens Marju N 52:16,8 07:23,3
5 27 Peterkopf Katrin N 52:17,4 07:23,9
6 23 Toomla Triinu N 54:20,2 09:26,7
7 24 Näkk Merike N 54:20,8 09:27,3
8 1 Talvik Mari N 56:16,8 11:23,3
9 29 Tannis Eda N 59:30,4 14:36,9

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 11 Pellenen Evelin N40 47:48,2

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht
Nr
Nimi
Klass
Kestus
Vahe liidriga
1 5 Lond Ulvi N50 55:23,7
2 12 Saarniit Silvia N50 58:26,3 03:02,6
3 8 Mark Sigrid N50 01.00:23,8 05:00,1

 

5 km tervisejooksu tulemused

Koht
Nr
Nimi
Kestus
Vahe liidriga
1 123 Klimbek Tristan 17:48,8
2 108 Loid Kristen 17:49,3 00:00,5
3 138 Ilves Robi 18:10,0 00:21,2
4 111 Vana Ketron 18:18,3 00:29,5
5 106 Lepist Madis 18:20,0 00:31,2
6 102 Siimer Kristiine 18:46,4 00:57,6
7 128 Pikk Renate 18:54,4 01:05,6
8 127 Lääne Johann Olaf 18:54,8 01:06,0
9 121 Brikkel Kevin 18:56,3 01:07,5
10 122 Brikkel Hannes 19:30,8 01:42,0
11 131 Jaani Helen 19:34,0 01:45,2
12 132 Jaani Mart 19:37,2 01:48,4
13 134 Marttis Tõnu 20:06,8 02:18,0
14 120 Jaani Konrad 20:46,0 02:57,2
15 124 Mägi Kalmer 20:49,3 03:00,5
16 126 Timmermann Jaanika 21:03,4 03:14,6
17 118 Kiiker Kristjan Jaak 21:18,6 03:29,8
18 133 Eelsoo Greete 21:21,9 03:33,1
19 137 Ilves Katre 21:29,4 03:40,6
20 103 Suits Andrus 21:33,7 03:44,9
21 136 Kõivik Siim 21:39,2 03:50,4
22 135 Järv Reelika 21:39,9 03:51,1
23 117 Hussar Ave 22:00,7 04:11,9
24 129 Lääne Triin 22:18,7 04:29,9
25 130 Lääne Kerttu 22:19,1 04:30,3
26 105 Lepist Kristina 22:44,5 04:55,7
27 101 Kivila Roland 22:45,2 04:56,4
28 147 Soorm Karin 22:45,9 04:57,1
29 152 Heinola Ivar 24:03,5 06:14,7
30 104 Lepist Astrid 24:16,9 06:28,1
31 119 Sinilaht Aia 24:46,5 06:57,7
32 145 Pukk Miko 25:36,3 07:47,5
33 125 Tori Hedi 27:06,0 09:17,2
34 114 Vigel Kaire 27:22,5 09:33,7
35 149 Ots Erko 27:25,4 09:36,6
36 140 Mägi Oliver 27:32,8 09:44,0
37 150 Ots Henri 28:15,2 10:26,4
38 148 Aavik Maris 28:23,4 10:34,6
39 151 Aavik Tiia 28:23,9 10:35,1
40 109 Teder Oskar 28:38,7 10:49,9
41 110 Teder Marleen 28:43,2 10:54,4
42 115 Juhkam Johanna 29:54,1 12:05,3
43 116 Juhkam Lenna 30:01,4 12:12,6
44 142 Hanko Fantagiro 30:54,5 13:05,7
45 139 Kriisk Mere 31:10,2 13:21,4
46 143 Hanko Ragne 31:14,9 13:26,1
47 107 Ernits Ingrit 33:22,4 15:33,6
48 112 Paulson Piia 34:23,0 16:34,2
49 113 Kaeramaa Ülle 34:23,5 16:34,7
50 146 Kübe Maire 35:10,8 17:22,0
51 144 Onno Espe 35:11,2 17:22,4
52 141 Bürkland Ülle 37:57,8 20:09,0

 


Sarja koduleht: http://www.kambjasport.ee

 


Samal teemal:

Kino maale