Medalite kõlin sisekergejõustiku võistlustel

400

Kuuste Kooli õpilased esinesid edukalt 30. märtsil Tartu Ülikooli spordihoones toimunud Tartumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel. Juhendi järgi sai iga õpilane osaleda kolmel alal ja lisaks teatejooksus. U16 vanuseklassis võistlesid Artur Nõmmemaa ja Chris-Marcus Valge ning U14 vanuseklassis Stella Jurs, Mairin Palusoo, Rait Nõmmemaa ja Renno Polikarpus. U14 vanuseklassis saavutas poiste 200 m jooksus teise koha Renno ajaga 31,25 sekundit ning tüdrukute kuulitõukes Stella esimese koha tulemusega 7,98 m ja Mairin kolmanda koha tulemusega 6,46 m. U16 vanuseklassis saavutas Artur poiste kuulitõukes esikoha tulemusega 10,57 m. Lisaks osalesid õpilased veel 60 m jooksus ja kaugushüppes. U14 vanuseklassis saavutasid 4×200 m teatejooksus Stella, Mairin, Rait ja Renno viienda koha ajaga 2.16,26 minutit.
Õpetajana olen õpilaste saavutatud tulemuste üle väga rõõmus ning hindan kõrgelt laste pingutust, võistlusvaimu ja üksteise toetamist.