Tõrvandis toimus esimene Kambja Jüriöö teatejooks

570
Jüriöö teatejooksus osales 49 Kambja valla koolide võistkonda. Foto: Rauno Kiuru

21. aprillil toimus Tõrvandi parkmetsas esimene Kambja Jüriöö teatejooks.

Hommikul kell 10 alustasid oma jooksuvõistlust koolide võistkonnad. Kohale oli tulnud 49 neljaliikmelist võistkonda ning võisteldi viies erinevas võistlusklassis – 1.–2. klass; 3.–4. klass; 5.–6. klass; 8.–9. klass ning gümnaasium.
1.–2. klassi arvestuses võitis Ülenurme Gümnaasiumist 2.f, järgnesid 2.c klass ning kolmanda koha said Kambja Ignatsi Jaagu Kooli 1.–2. klassi võistkond.
3.–4. klasside arvestuses läks võit Kambjasse, teisele kohale tuli Ülenurmest 3.d klassi võistkond ning kolmandana tulid finišisse 3.b klassi lapsed.
5.–6. klassid olid kohal kõige rohkearvulisemalt – 20 võistkonda. Kõige kiirem oli seekord Ülenurme 6.d klassi esimene võistkond, teiseks tuli 5.f klassi esimese võistkond ning kolmandaks 6.c klassi esimene võistkond.
7.–8. klasside arvestuses oli esimene 7.b klassi võistkond, teise koha sai 8.a klass ning kolmanda 7.e klassi võistkond.
Gümnaasiumi arvestuses võidutses 10.a klass, kelle esimene võistkond sai esimese koha ning teine võistkond teise koha.

Jüriöö teatejooksus osales 12 Kambja valla ettevõtete ja allasutuste võistkonda. Foto: Rauno Kiuru

Õhtul kell 18 alustati ettevõtete ja allasutuste võidujooksuga.
Kohale tulid 12 võistkonda: Ülenurme Gümnaasium, Kambja Igantsi Jaagu Kool, Kambja Vallavalitsus, Tõrvandi Lasteaed Rüblik, Eesti Lennuakadeemia, Veokikeskus, Inchcape Motors Tartu esindus, Nordic Digital ning Helia Puit.

Jätkame ka tulevikus kindlasti seda üritust ja loodame radadel näha veel rohkem osalejaid!