Võimlemisklubi edukas märtsikuu

1746

Võimlemisklubi Rütmika Ülenurme rühmadel oli edukas märtsikuu – võisteldi Rütmika kevadturniiril ning Kalevi lahtistel meistrivõistlustel rühmvõimlemises.

30. märtsil Tallinnas toimunud Kalevi lahtised meistrivõistlused olid meie rühmadele hooaja tähtsaimad võistlused ning seetõttu on eriti hea meel, et rühmad sooritasid seal kindlad katsed. Võisteldi nii vaba- kui vahendikavaga ning autasuks 5 kuldset ja 1 hõbedane karikas!

Ülenurme rühmade tulemused Kalevi MV-l

  • miniklassi noorem grupp – vabakavas 4. koht
  • miniklassi vanem B-grupp – vabakavas 2. koht ja vahendikavas 1. koht
  • lasteklassi B-grupp – vabakavas 1. koht ja vahendikavas 1. koht
  • noorteklassi B-grupp vabakavas 1. koht ja vahendikavas 1. koht

Rütmika kevadturniir, mis toimus 23. märtsil, oli samuti meie jaoks edukas võistlus – tulemused vabakavadega olid järgmised:

  • miniklassi noorema rühma täitsa esimene võistlus ja tulemuseks 3. koht
  • miniklassi B-grupp – 2. koht
  • lasteklassi B-grupp – 1. koht
  • noorteklassi B-grupp – 2. koht

Palju õnne tublidele tüdrukutele ning eriline tänu teile, meie treenerid Katri Toomsalu, Kristina Lillo ja Ketter Ojakivi!

Meie tublid võimlejad on noorteklassis Averi Vaher, Victoria Vaater, Nele-Riin Vahelaan, Marilis Kivi, Kristiin Lõhmus, Annabel Valge, Mia Maria Melnitsuk ja Kärt Olt. Lasteklassis Marleen Aru, Kelli Leetsi, Keiri Kala, Karina Lõhmus, Helena Elmet, Victoria Polikarpus ja Emili Mägi. Miniklassis Marleen Kuiv, Loore Sepp, Eva-Lotta Elmet, Annabel Reimer, Adeele Vares, Laura Eliis Paade ja Kirtel Sarah Kärtmann. Miniklassi noorem grupp Loore Parts, Karmen Sell, Reelika-Iti Rihe, Sophia Truus, Vanessa Jürgens, Annabel Sepp, Rihanna Eksi, Marta Marii Sults, Alisia Randlepp ja Iti Mari Daum.

Järgmised võistlused toimuvad 26.-28. aprillil Nõo spordihoones, kus peetakse Elva lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises – tule ela meile kaasa!

MARGOT VÕSOKOV,
VK Rütmika Ülenurme treener

Kino maale
EelmineAndre juustufarmi juustud
JärgmineSPOKU – mis see on?