Kambja jooksusarja esimesed jooksud joostud

1430
JÄRJEPIDEVALT: Mart Andresson triumfeeris ka 2018. aastal. Foto: Siim Tiirik.

Teisipäeval algas Kambjas Kopsumäel Trives Kambja tervisejooksusarja neljas hooaeg. Joosti 10 km pikkune võistlusjooks ning 5 km tervisejooks.

Esimese etapi kiireim mees on Mart Andresson (jooksu kestus 35 m 56,1 s), kellele järgnevad üle 2-minutilise vahega Mikk Orasmaa (38.03,3) ja Erko Kurvits (39.20,8). Naistest kiireimad Helena Peik (48.37,1), Kristiin Kull (49.00,4) ning kolmandat kohta jagavad Ave Aviste ja Margit Padar (49.57,7).

Tervisejooksu esikolmikus hakkavad silma Heikki Sarapuu, Marek Mardisoo ja Kerttu Lääne.

Järgmised etapid toimuvad 16. juulil ja 13. augustil.

Heigo Mägi

 

Trives Kambja tervisejooksud 2019

I etapp, 18.06 Kambja terviseradadel.

10 km võistlusjooksu tulemused

M20

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 515 Loid Kristen 45:20,6
2 525 Sammel Carl-Hans 45:45,4 00:24,8

 

M

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 530 Andresson Mart 35:56,1
2 518 Orasmaa Mikk 38:03,3 02:07,2
3 510 Kurvits Erko 39:20,8 03:24,7
4 506 Unga Robert 39:32,8 03:36,7
5 536 Napa Tarmo 41:31,6 05:35,5
6 527 Kõrgesaar Hans Leonhard 42:13,2 06:17,1
7 516 Songisepp Kaspar 42:23,9 06:27,8
8 504 Nõu Henari 44:21,5 08:25,4
9 534 Toru Priit 48:18,4 12:22,3
10 523 Lainurm Martti 49:17,2 13:21,1
11 524 Kivila Märt 49:44,3 13:48,2
12 537 Tasa Tõnis 50:13,4 14:17,3
13 528 Anni Rando 51:10,6 15:14,5
14 526 Laar Tarvi 54:10,6 18:14,5
15 508 Padar Margus 55:43,8 19:47,7
16 533 Pärk Steven 04:14,5 28:18,4

 

M40

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 519 Roos Indrek 41:17,4
2 512 Lellep Kalle 42:48,7 01:31,3
3 517 Matson Raido 43:48,1 02:30,7
4 509 Kivari Andrus 46:57,5 05:40,1
5 531 Laanemäe Margus 49:14,2 07:56,8

 

M50+

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 513 Keel Erki 46:24,7
2 511 Tagel Ilmar 09:30,4 23:05,7

 

N

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 535 Peik Helena 48:37,1
2 505 Kull Kristiin 49:00,4 00:23,3
3 520 Aviste Ave 49:57,7 01:20,6
3 507 Padar Margit 49:57,7 01:20,6
5 532 Annusver Maris 53:06,8 04:29,7
6 529 Kikkas Kaija 54:11,1 05:34,0
7 502 Jallajas Milvi 00:35,2 11:58,1
8 503 Laine Pille 02:31,1 13:54,0

 

N40

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 501 Kivi Kristel 51:35,1

 

N50+

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 521 Lond Ulvi 59:31,6
2 514 Kaasik Kairit 01:38,2 02:06,6
3 522 Teeväli Leili 20:27,8 20:56,2

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Number Nimi Kestus Vahe liidriga
1 60 Sarapuu Heiki 24:21,8
2 65 Mardisoo Marek 24:54,1 00:32,3
3 50 Lääne Kerttu 25:53,6 01:31,8
4 34 Lepist Madis 26:18,2 01:56,4
5 58 Ekholm Elmar 27:21,3 02:59,5
6 27 Rõigas Patrick 27:32,1 03:10,3
7 28 Rõigas Paavo 27:32,6 03:10,8
8 44 Aaspalu Merili 27:36,1 03:14,3
9 12 Siht Tõnis 27:46,3 03:24,5
10 42 Kruusmann Laura 27:48,0 03:26,2
11 13 Laun Toomas 27:50,3 03:28,5
12 14 Kivila Rita 28:00,5 03:38,7
13 37 Mägi Kalmer 28:25,8 04:04,0
14 57 Timmermann Jaanika 29:02,8 04:41,0
15 64 Kisand Marika 29:08,1 04:46,3
16 25 Jürimäe Madis 29:08,4 04:46,6
17 48 Pikk Renate 30:06,2 05:44,4
18 49 Lääne Johann Olaf 30:07,0 05:45,2
19 31 Kaljumäe Rainer 30:08,3 05:46,5
20 43 Kadastik Birgit 30:08,9 05:47,1
21 30 Kaasik Kadi 30:09,3 05:47,5
22 67 Sägi Jakob Haniel 30:09,8 05:48,0
23 68 Sägi Kaidi 30:10,5 05:48,7
24 22 Jürimäe Katrin 30:12,1 05:50,3
25 77 Volmer Eva-Lota 31:05,0 06:43,2
26 76 Kikkas Eva-Maria 31:05,1 06:43,3
27 66 Juursoo Meelis 31:31,8 07:10,0
28 33 Lepist Kristina 31:32,6 07:10,8
29 32 Talvik Mari 33:11,4 08:49,6
30 29 Selgis Uku 34:32,7 10:10,9
31 52 Soorm Karin 35:01,6 10:39,8
32 53 Koorits Urmas 35:02,0 10:40,2
33 24 Leiten Tambet 35:46,9 11:25,1
34 23 Selgis Eiko 35:47,5 11:25,7
35 63 Tannis Eda 36:01,9 11:40,1
36 5 Soodla Martin 36:34,9 12:13,1
37 40 Tuul Ralf 36:45,1 12:23,3
38 11 Sinilaht Aia 37:32,1 13:10,3
39 54 Kuusik Aire 39:25,3 15:03,5
40 26 Kiiver-Pärk Hannelore 39:50,7 15:28,9
41 4 Kiuru Alvin 41:31,9 17:10,1
42 3 Kiuru Reet 41:42,8 17:21,0
43 6 Paap Siiri 41:43,7 17:21,9
44 71 Rätsep Maribel 44:06,9 19:45,1
45 69 Saar Heidi 44:15,7 19:53,9
46 70 Kiima Merilin 44:16,3 19:54,5
47 59 Babits Karin 44:25,8 20:04,0
48 7 Kihva Inge 44:32,9 20:11,1
49 8 Kihva Gregor 44:33,9 20:12,1
50 20 Jürimäe Siim 44:37,4 20:15,6
50 81 Heikko Ots 44:37,4 20:15,6
50 82 Aavik Maris 44:37,4 20:15,6
50 83 Ots Henri 44:37,4 20:15,6
50 84 Ots Erko 44:37,4 20:15,6
51 21 Jürimäe Madli 44:55,4 20:33,6
52 72 Hanko Fantagiro 45:32,0 21:10,2
53 74 Pai Brigitta 45:32,9 21:11,1
54 36 Roos Misell 46:51,1 22:29,3
55 47 Einalo Siret 47:38,2 23:16,4
56 46 Piir Piibe 47:39,3 23:17,5
57 45 Välja Anne 47:39,8 23:18,0
58 16 Kivila Roland 47:55,1 23:33,3
59 41 Tuul Märt 48:50,9 24:29,1
60 38 Tuul Jaan 48:53,3 24:31,5
61 15 Kivila Marten 49:02,0 24:40,2
62 78 Pai Magne 49:25,8 25:04,0
63 79 Pai Aigo 49:26,4 25:04,6
64 80 Pai Berit 49:27,0 25:05,2
65 75 Pai Rico 49:47,1 25:25,3
66 73 Hanko Ragne 49:52,2 25:30,4
67 9 Järv Reelika 53:23,4 29:01,6
68 51 Järve Maiken 53:23,8 29:02,0
69 39 Tart Karolin 53:25,5 29:03,7
70 35 Roos Merle 53:25,9 29:04,1
71 10 Ilves Katre 53:26,1 29:04,3
72 56 Martis Tõnu 55:17,7 30:55,9
73 55 Martis Olga 55:17,7 30:55,9
74 62 Ventšikova Marina 58:13,9 33:52,1
75 1 Kiuru Stella 58:14,0 33:52,2
76 61 Susi Thea 58:14,3 33:52,5
77 2 Kiuru Tarmo 58:14,5 33:52,7
78 19 Kahnina Marget 01.06:14,6 41:52,8
79 18 Indermitte Emma 01.06:17,3 41:55,5
80 17 Indermitte Kätlin 01.06:23,4 42:01,6

 

Kino maale