Esmavajalikud tooted kodu ja aia tarbeks leiate Kambjast

2090
Foto: Toivo Ärtis

Pooleteise aasta eest avasime Kambjas endise Kambja A ja O kaupluse asemele ehituskaupluse, mille müügipind ei ole küll suur, kuid kõik esmavajalikud tooted kodu ja aia tarbeks on kaupluses müügil ning loodetavasti vastab sortiment kohalike elanike ootustele.

Kaupluses Kambja Ehitus (Võru mnt 4) on müügil:

  • sise- ja välisremondi tegemiseks liistud, tapeedid, värvid nii sise- kui välistöödeks puidukaitsevahendid Pinotex, immutusvahendid Aura Colorwood, puiduõlid ja -lakid ja ehituskeemia;
  • abivahendid remondi tegemiseks – väikesed tööriistad, maalritööriistad, elektrilised tööriistad, kruvid, poldid, seibid, keermelatid, tüüblid, ankrud, konksud ja nurgad. Kinnitusvahendite sortimenti oleme täiendanud vastavalt klientide soovidele ning lisanud vahendid mööbli valmistamiseks nagu nagid, nupud, hinged jne;
  • valik elektrikaupu – kaablid, harutoosid, pistikud ja lülitid;
  • veevarustuse ja kanalisatsiooni tooted remondiks või uue ehitamiseks – ühendused, segistid, boilerid ja veepumbad;
  • segud sise- ja välistöödeks – tsement, kuivbetoon, müüri- ja krohvisegud, plaatimissegud, pahtlid jne.;
  • autokeemia ja jalgratta tuled;
  • aiakaubad – aastaringselt on müügil toalillemullad ja väetised.

Kevad- suvisel hooajal müüme lisaks veel seemneid ja lillesibulaid, kasvuturvast, laiemas valikus muldasid, taimekaitsevahendeid lilleampleid ja potte, lisaks veel suvelillede istikuid (võõrasemad ja begooniad).

Kuna kauplus on väike ja ei ole võimalik laia valikut lilleistikuid kohapeal müüa, pakume klientidele head võimalust tellida kaupluse kaudu Elva Aed ja Kodu kauplusest Seedri puukooli istikuid, valikut Juhani puukooli istikutest ja laiema valikuga Kanepi aiandi istikuid.

Pakume ka vastavalt kliendi soovitud mõõtudele katteloori ja kilet.

  • laiem valik erineva hinnaklassiga aiatööriistu Fiskarsilt ja Black & Deckerilt, kevad-suvisel hooajal on müügil ka aiakärud ning nende tagavarakummid;
  • vakstu (saadaval 10 erineva mustriga), mille oleme võtnud müüki vastavalt klientide soovile;
  • üldehitusmaterjale, mida on piiratud valikus ja väiksemates kogustes, kuid siingi pakume klientidele mugavat lahendust: kõiki üldehitusmaterjale on samuti võimalik kaupluse Kambja Ehitus kaudu tellida ning me toome need – kohese saadavuse korral juba järgmisel päeval – kliendile kohale Elva või Otepää E-Ehituskeskuste kauplustest.

Soodustused ostjatele

Kauplus osaleb ka E-Ehituskeskuse kampaaniates ja kõiki soodushinnaga tooteid, mida pakuvad Elva ja Otepää Ehituskeskused, on võimalik osta ka kauplusest Kambja Ehitus.

Kaupluses kehtib Säästu- ja Säästukaart+, millega saab ostudelt 3% allahindlust ja lisaks teenib klient igalt ostult boonuspunkte. Säästukaart+ võimaldab ka oma ostude eest maksta. Säästukaart+ kaarti saab taotleda kaupluses kohapeal.

Lugupeetud kliendid!

Meie kauplus Kambja Ehitus on küll väike ja seetõttu on võimalused piiratud, kuid meie siiras soov on kohandada kauplus just selliseks, et see vastaks Teie vajadustele ja seepärast on väga oodatud Teie ettepanekud nii kauba valiku kui ka lahtioleku aegade kohta.

Suveperioodiks oleme kaupluse lahtiolekuaegu pikendanud: Kambja Ehitus on avatud esmaspäevast reedeni 9 kell 19, laupäeval 9 kuni 15 ja pühapäeval 10 kuni 15.
Külastage meie kauplust!

Natalja Korpenkov
Coop Elva Tarbijate Ühistu tööstuskaupade müügijuht

Kino maale
Eelmine„Kui varem võrreldi üksteise kingi, siis nüüd telefone.“
JärgmineKuuste kooli 66. lennu lõpetajad