Alen Veziko „Lõpuks leidsin sind”

884

 

Alen Veziko annab sel augustikuul kontserdituuri akustilise kavaga „Lõpuks leidsin sind”. Kontsertidel tulevad esitusele Aleni parimad lood neljalt albumilt ning samuti üllatab muusik kuulajaid täiesti uute lugudega, mis publikuni veel jõudnud ei ole. Kiivitajal astutakse üles 18. augustil algusega kell 19.

Eestlaste seas juba tuntud lood kõlavad nendel õhtutel akustilises versioonis, teiste seas ka „Ainult tänaseks ööks”, „Sinu poole teel” ning loomulikult „Ei ole öeldud lihtsalt tuulde”. Lisaks traditsioonilistele instrumentidele nagu klaver ja kitarr, muudavad pillimängu erilisemaks akordion, ukulele ja mõned eksootilisemad löökpillid, näiteks kongad ja cajon.

Alen alustas muusikukarjääriga juba lapsepõlves, kuid esimene originaalloominguga debüütalbum ilmus 2009. aastal. Muusik on tegutsemisaastate jooksul andnud välja neli albumit, esinenud mitmetel tuuridel ja jaganud lava paljude Eesti artistidega. Tema muusikat iseloomustab eelkõige hingelähedus, sest nii sõnad kui muusika tulevad otse laulja südamest.

Alen Veziko (laul, kitarr)
Priit Sootla (klahvpillid)
Karl-Juhan Laanesaar (löökpillid)

Pilet: 12-18€


Lisateave Kambja valla kultuurikalendrist

Kino maale
Eelmine„Hispaania tüdruk” Pangodis
JärgmineTulised tarantellad ja romantilised armastuslaulud