Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

EsikülgKoduvalla arhiivNoppeid 2004/05. õppeaasta sportlikest saavutustest Kammeri koolis

Noppeid 2004/05. õppeaasta sportlikest saavutustest Kammeri koolis

• 28. september: Eesti Eriolümpia (EEO) krossijooksuvõistlustel Kiigemetsas saavutas Julia Dugina (8. kl) oma vanuseklassis I koha;
  • 17. oktoober: EEO poolt korraldatud lõunapiirkonna rahvastepallivõistlustel saavutasid Kammeri kooli tüdrukud II koha;

• 11. november: EEO ujumisvõistlustel Türil vanemas astmes Auno Tensmann I koht (50 m), Jelena Dugina I koht (50m), nooremas vanuseastmes Taavet Aaspere I koht (50 m), Kristi Ostrak I koht(50 m), teateujumises II koht;
  • 15. veebruar: EEO suusavõistlustelt sai Silver Sinilill I koha (1 km), Janar Priimägi I koha (3 km), Kristi Ostrak I koha (3 km), Kristell Laursoo I koha (3 km) nooremas vanuseastmes;
  • 7. aprill: EEO võimlemisvõistlustel Lahmusel saavutati neli esikohta poomil ja hüpetes (võistkonna koosseisu kuulusid Jelena Dugina, Kristi Ostrak, Kristiine Priimägi, Janar Priimägi);
  • 21. aprill: EEO poolt korraldatud üleriigilistel korvpallivõistlustel saavutas Kammeri kooli meeskond (Silver Sinilill, Auno Tensmann, Raivo Saarmäe, Alver Tappo, Margo Kõlu) II koha;
  • 6. mai: Kammeri kooli neljaliikmeline võistkond saavutas Tartumaa noorte meistrivõistlustel jõutõstmises II koha;
  • 19.-20. mai: EEO suvemängudel Vaekülas saavutati tütarlaste rahvastepallis (Janeli Priimägi, Kristi Ostark, Kerli Ostrak, Doris-Kätlin Juštšenkov, Liisi Tannis) I koht, palliviskes I koht (Taavet Aaspere), 60 m, 400 m, 1500 m jooksudes I koht (Kristell Laursoo), kaugushüppes I koht (Alver Tappo).

Peale selle, et lapsed on edukalt esinenud EEO võistlustel, on ka õpetajatel hästi läinud Eesti Koolispordi Liidu korraldatud ässade võrkpallivõistlustel. Kammeri kooli õpetajad võitlesid mullu endale kuldmedalid, tänavu saadi hõbemedalid. Vastasteks olid maakondade koondvõistkonnad.