Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivBC Kambja teine kaotus

BC Kambja teine kaotus

BC Kambjal tuli kolmapäeval vastu võtta Tartumaa korvpallikarikavõistluste II liiga mängudes teine kaotus. Seekord olid vastasteks trükkalid ehk korvpallimeeskond Kroonpress.

Esimesel veerandajal tundus mäng olevat Kroonpressi käes. Kambja suutis veerandaja lõpuks kahandada vahet ning seisuks kujunes 14:16.

Teisel veerandajal mäng pingestus ning Kambja suutis poolaja lõpuks minna juhtima 29:27

Kolmandal veerandajal avaldusid Kambja võistkonna parimad omadused. Rünnakute ja kolmestega mindi vastaselt eest. Tulemuseks 51:45.

Viimasel veerandil tabas Kambjat täielik mittetabamiste laine. Vastased olid tabavamad ja läksid jälle mängu juhtima. Kambjakad üritasid küll kuni lõpuni Kroonpressile järgi astuda, aga pidid lõpuks leppima kaotusega 62:67.