Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivPolitsei oli sunnitud alistuma

Politsei oli sunnitud alistuma

Kolmapäeva õhtul toimunud Tartu Terminaal Cup`i raames peetud hooaja esimeses II liiga karikamängus alistas BC Kambja Lõuna Politsei meeskonna lisaajal seisuga 60:57.

BC Kambjas mängisid Kristjen Käärik, Aarne Mullonen, Indrek Ird, Garri Sard, Jorma Drenkhan, Steve Appleine, Rünno Appleine, Gelvin Palk, Urmas Uueküla ja Tauri Tartes. Esimene veerandaeg võideti 14:12, teise veerandi suutis Politsei võita 14:10.

Poolaeg 26:24 Politseile. Kolmandal veerandil saadi päris pikalt juba ette: 18:9. Neljandal veerandajal hakkas Politsei tabama ja BC Kambja suutis vastase viimase rünnaku tõrjuda ning mäng läks lisaajale.

Lisaaeg oli puhtalt Kristjeni soolo kui ta viskas 8 punkti Politsei 5 vastu ja nii oligi võit vormistatud. Kuigi mängu lõpus oli endisel kambjakal Rolandil võimalus “kolmest” proovida ent palli korvi ei saanud ta kahest viskeüritusest mitte kummalgi.