Pakendikott on mugavaim viis jäätmete sorteerimiseks

534

Pakendikott on mugavaim sorteerimislahendus. Te ei pea sorteeritud pakendeid viima pakendikonteinerisse, vaid Ragn-Sells viib pakendikoti ära otse koduväravast. Pakendikotti saate koguda kõik puhtad pakendid – metallist, klaasist, kartongist, plastikust jne.

Kuidas pakendikotti tellida?

Tellimuse saab edastada kodulehel https://www.ragnsells.ee/service/pakendikott/ või kirjutada tellimus@ragnsells.com või helistades telefonil 606 0439. Pärast lepingu sõlmimist saadab Ragn-Sells teile esimesel korral pakendikoti postiga. Edaspidi viib Ragn-Sells täitunud pakendikoti ära iga 28 päeva tagant ja jätab postkasti uue koti.

Pakendikoti teenuse tingimused on järgmised:

  • pakendikoti teenus on mõeldud eramaja klientidele (KÜ-dele konteiner);
  • pakendikoti teenus on tasuta;
  • pakendikoti äravedu toimub iga 28 päeva tagant (alati samal nädalapäeval).

Kui soovite pakendikoti äraveost loobuda, teavitage sellest RagnSellsi kaks tööpäeva ette – nii ei lisandu arvele tühisõidu teenustasu 3,84 €.

Tasuta on pakendikottide äravedu Ülenurme, Külitse, Tõrvandi, Räni alevikus ja Soinaste, Õssu, Laane, Lemmatsi külas, teistes asulates 1.60 € kuus.

Loputa vajadusel eelnevalt pakendeid enne pakendikotti panekut, sest taaskasutuseks sobivad vaid puhtad pakendid. Anna oma panus keskkonna heaks, sest pakendid lähevad taaskasutusse!

TAIVO PRANTS,
Kambja Vallavalitsuse keskkonnaspetsialist

Kino maale