Uuendatud Anna Teada infosüsteem annab probleemist teavitajale juurde mitmeid lisavõimalusi

218
Kambja valla veebilehel leiab infosüsteemi: kambja.ee/teavita-probleemist

Infosüsteem Anna Teada, mille kaudu on kasutajatel aastaid olnud võimalus teavitada kohalikku omavalitsust erinevatest heakorraprobleemidest, läbis uuenduskuuri.

Uuenduse läbinud infosüsteem alustas juba septembrikuus ning esimene kuu aega on näidanud, et nii kasutajate kui omavalitsuste jaoks on rakendus muutunud kasutajasõbralikumaks. Elanikud on edastanud kohalikele omavalitsustele ja Transpordiametile alates uuenduskuuri läbimisest 1100 teadet. Nii on nüüd näiteks vihje saatjal võimalik valida juurde probleemi tüüp (heakord, haljastus, teed ja tänavad, valgustus, ohtlik objekt, valesti parkimine, surnud lind/loom) ja saada tagasiside, kui ametiasutus on saabunud vihje teadmiseks võtnud. Veebilehel annateada.ee on need kommentaarid teadete juures nähtavad.

Uuendatud Anna Teada infosüsteem on samm edasi kodaniku-omavalitsuse suhtluses. See võimaldab infosüsteemi kasutavatel omavalitsustel paremini mõista kohalike elanike vajadusi ning neile reageerida ning samal ajal tugevdada kohaliku omavalitsuse ja kodanike koostööd.

Anna Teada rakenduse näol on tegemist vihje edastamise lahendusega. Kui kasutaja märkab olukorda, kus on ohustatud inimeste elu ja tervis, tuleb helistada hädaabinumbrile 112.

Anna Teada on töötatud välja Eesti Linnade ja Valdade Liidu tellimusel koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga. Projekti rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond.

Anna Teada äppi saab telefoni alla laadida.

Anna Teada iPhone´i jaoks leiab SIIT
Anna Teada Androidi jaoks leiab SIIT

Kui jääte süsteemi kasutamisega hätta, siis küsimuste korral kirjutage palun abi@annateada.ee.

Kambja valla veebilehel leiab infosüsteemi: kambja.ee/teavita-probleemist

Lisainfo: Jan Trei, Eesti Linnade ja Valdade Liidu asedirektor, 516 8806

Kino maale
EelmineKuuste laste tegusad raamatukogupäevad
JärgmineKambja õpetajad liikumas