Eesti meistrivõistlustelt võideti palju medaleid

213

Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi noored laskurid olid taas riigi tippvõistlustel vägagi edukad 12 medaliga.
Noorte meistrivõistlustel võistlesid kuni 18-aastased ja nende laskmised peeti Elvas 11.–12. mai 2024.
Poiste lamadesharjutuses võitis individuaalse hõbemedali Karl Eirik Kohava 600,5 silmaga. Võistkonnavõistluses samuti hõbemedal koos Silver Dubkovski ja Marten Kivisaluga.
Meie naiskond, Marion Andra Väinänen, Gerli Nuuter, Maria Jürgenson olid pronksmedali võitjad.
Poiste püssivõistkond võitis järgmisel päeval veel ühe pronksise komplekti kolme asendi standardharjutuses 3×20 lasku.
Vabapüstoliga laskmises saime samuti pronksmedalid. Võistkonnas olid Marten Kivisalu, Silver ja Hendrik Dubkovski.
Kaks nädalat hiljem Männikul juuniorite, kuni 21-aastaste, seas lisaks Karel Udrase individuaalmedalitele võitis individuaalse pronksmedali Manfred Kukk lamadesharjutuses 603,3 ja Marten Kivisalu spordipüstoliga isikliku rekordi, 549 silmaga.
Lamadesharjutuses tulid võistkondlikult Eesti meistriteks, kuldmedalitega Ülenurme esimene meeskond: Karel Udras, Karl Eirik Kohava, Manfred Kukk. Teine koosseis: Marten Kivisalu, Silver ja Hendrik Dubkovski, pälvis pronksmedalid.
Eesti meistriteks krooniti veelkord esimene meeskond kolme asendi standardharjutuses 3×20 lasku.