Riigikogu valimised

796

Sel aastal toimuvad lausa kahed valimised 3. märtsil Riigikogu valimised ja 26. mail Euroopa Parlamendi valimised.

Seoses maavalitsuste likvideerimisega on valimiste korraldamise ülesanded pandud valla- ja linnasekretäridele, hääletamise korraldajateks on volikogu moodustatud jaoskonnakomisjonid. Kuni pooled jaoskonnakomisjonide liikmetest võivad olla esitatud erakondade poolt, ülejäänud liikmed nimetatakse vallasekretäri ettepanekul. Alljärgnevalt ongi esitatud jaoskonnakomisjonide koosseisud koos jaoskondade asukohaga.

Jaoskonnakomisjon nr 1 (Pargi t 4, Ülenurme alevik) :

  • komisjoni esimees Peeter Leppik
  • komisjoni liikmed Ene Anijalg (Isamaa Erakond)
  • Meelis Padar (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond)
  • Annaliisa-Helena Toom (Sotsiaaldemokraatlik Erakond)
  • Anne-Lea Leppik
  • Ene Pau
  • Kaisa Leppik
  • asendusliikmed Keidy Normann
  • Valdur Soop (Eesti Keskerakond)

Jaoskonnakomisjon nr 2 (Papli t 6, Tõrvandi alevik):

  • komisjoni esimees Marge Tähepõld
  • komisjoni liikmed Endel Teppo (Eesti Keskerakond)
  • Helle Ruus (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond)
  • Juta Morozov (Sotsiaaldemokraatlik Erakond)
  • Asra Vutt
  • Lembit Tähepõld
  • Silvi Ribelus
  • asendusliikmed Leana Oder
  • Silvi Sabalisk

Jaoskonnakomisjon nr 3 (Järve tee 1, Külitse alevik):

  • komisjoni esimees Erika Kittus
  • komisjoni liikmed Liina Raidma
  • Robin Kull
  • Merlin Saare
  • Janika Kittus
  • asendusliikmed Leili Rätsep
  • Taavi Tiisler

Jaoskonnakomisjon nr 4 (Kesk t 2, Kambja alevik):

  • komisjoni esimees Eha Paade
  • komisjoni liikmed Priit Roosve (Eesti Keskerakond)
  • Kuldar Lepik (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond)
  • Mare Paidra (Isamaa Erakond)
  • Merle Saik
  • Arved Küngas
  • Raimond Käsi
  • asendusliikmed Erta Sarvin
  • Ene Jõelaid

Jaoskonnakomisjon nr 5 (Kuuste põhikool, Vana-Kuuste küla):

  • komisjoni esimees Heli Nemvalts
  • komisjoni liikmed Kaido Mark (Isamaa Erakond)
  • Kristjan Roosve (Eesti Keskerakond)
  • Urmas Kink (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond)
  • Anne Palumets
  • Hele-Mall Klaassepp
  • Eha Alliksaar
  • asendusliikmed Ivar Siimo
  • Avo Alliksaar

Hääletamisõigus on Eesti kodanikul, kes on valimispäevaks saanud 18-aastaseks.

Väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda eelhääletamist korraldab valimisjaoskond nr 1 (Ülenurmes). See on mõeldud valijatele, kellel pole võimalik eelhääletamise päevadel ega valimispäeval hääletada oma elukohajärgses valimisjaoskonnas.

Hääletamist asukohas, ööpäevases hoolekandeasutuses korraldab valimisjaoskond nr 4 (Kambja).

Kui valija terviseseisundi või mõne muu mõjuva põhjuse tõttu ei saa hääletada hääletamisruumis, võib ta taotleda hääletamist oma kodus. Kodus hääletamine toimub ainult valimispäeval. Kodus hääletada saab vaid juhul, kui selleks on eelnevalt esitatud taotlus (kirjalikult või telefoni teel) vallavalitsusele tel 525 6194 või jaoskonnakomisjonile hiljemalt 3. märtsi kella 14-ks.

Hääletama minnes võtke kaasa kehtiv isikut tõendav dokument!

MARINA LEHISMETS,
Kambja vallasekretär

 

Bussiga valimisjaoskonda

Et kõigil valijatel oleks võimalik 3. märtsil valimas käia, on sel päeval vallarahvast teenindamas bussid.

Bussi väljumise kellaajad endise Ülenurme valla piirkonnas

kell 10.30 Uhti (Reola kultuurimaja ees) – Ülenurme

kell 15.00 Uhti (Reola kultuurimaja ees) – Ülenurme

kell 11.30 Kogre tee 4 maja ees (90 korteriga elamu) – Külitse

kell 16.00 Kogre tee 4 maja ees (90 korteriga elamu) – Külitse

Bussi väljumise kellaajad endise Kambja valla piirkonnas

Kell 10.00 Paalimäe bussipeatus – Raanitsa – Vissi – Kammeri – Pugu – Kavandu – Pangodi – Käpa – Kodijärve – Sulu – Savi – Kiisa – Aarike – Ani – Tatra – Kambja

ja tagasi kell 12.00 Kambja – Paalimäe – Raanitsa – Vissi – Kammeri – Pugu – Kavandu – Pangodi – Käpa – Kodijärve – Sulu – Savi – Kiisa – Aarike – Ani – Tatra – Kambja.

Kell 16.00 täpselt sama ring, nagu oli kell 10.00 ja Kambjast tagasi kell 18.00, nagu eelmise ringigagi.

Kell 11.00 Vana-Kuuste – Reola rtj – Küti – Rebase – Sirvaku – Vooreküla – Vana-Kuuste ja tagasi Vana-Kuustest kell 11.45 sama ringiga.

Kell 16.00 täpselt sama ring, nagu oli kell 11.00 ja tagasi kell 16.45, nagu eelmise ringiga.

Tulge valima!

KANDIDAATIDE KOONDNIMEKIRI

VALIMISRINGKOND NR 9

Jõgeva- ja Tartumaa

Eesti Vabaerakond

  • nr 188 ELO LUTSEPP
  • nr 189 MÄRT LÄÄNEMETS
  • nr 190 URMAS HEINASTE
  • nr 191 KATRIN HAUK
  • nr 192 KAIDO VÄLJAOTS
  • nr 193 TIIT URVA
  • nr 194 TAUNO KURE
  • nr 195 ELAR PLOOMIPUU
  • nr 196 MÄRT MEESAK

 

Eesti Reformierakond

  • nr 313 URMAS KRUUSE
  • nr 314 VALDO RANDPERE
  • nr 315 TOOMAS JÄRVEOJA
  • nr 316 ÜLVI NOOL-KÕRE
  • nr 317 RAIVO MEITUS
  • nr 318 AIVAR SAARELA
  • nr 319 ILLARI LÄÄN
  • nr 320 MERILI RANNISTE
  • nr 321 ERKKI KELDO

 

Erakond Eestimaa Rohelised

  • nr 438 KAI KÜNNIS-BERES
  • nr 439 ARVO KUIV
  • nr 440 IVO-HANNES LEHTSALU
  • nr 441 ERKI SAKSING
  • nr 442 KÜLLIKE REIMAA
  • nr 443 RIINA PERNAU
  • nr 444 TAAVO SAVIK
  • nr 445 ALO KAASIK
  • nr 446 HENRY LAKS

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

  • nr 563 EIKI NESTOR
  • nr 564 JÜRI MOROZOV
  • nr 565 MARIKA SAAR
  • nr 566 PRIIT LOMP
  • nr 567 MARGUS MÖLDRI
  • nr 568 JAAN SÕRRA
  • nr 569 MATI KEPP
  • nr 570 MAANO KOEMETS
  • nr 571 JARNO LAUR

 

Elurikkuse Erakond

  • nr 651 PEETER LEPISK
  • nr 652 ANNELI PALO
  • nr 653 KÜLLI ORG
  • nr 654 TAUNO LAASIK
  • nr 655 TOOMAS FREY

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

  • nr 761 PEETER ERNITS
  • nr 762 RAIVO PÕLDARU
  • nr 763 ÜLLE ROSIN
  • nr 764 KERT KINGO
  • nr 765 MALLE PÄRN
  • nr 766 AIVO LILL
  • nr 767 AIVAR ÕUN
  • nr 768 KRISTIAN SUVE
  • nr 769 AARE RÜÜTEL

 

Erakond Eesti 200

  • nr 886 ALEKSANDR ŠIROKOV
  • nr 887 ÜLLE PÄRL
  • nr 888 KADI PLOOM
  • nr 889 MARGUS PÄRSIK
  • nr 890 MAARIKA KUKK
  • nr 891 KAARE PÕDER
  • nr 892 EVELIN PÄRL
  • nr 893 VÄINO UIBO
  • nr 894 RONALD LAARMAA

 

Eesti Keskerakond

  • nr 1011 JANEK MÄGGI
  • nr 1012 MARIKA TUUS-LAUL
  • nr 1013 JAAN ÕUNAPUU
  • nr 1014 AARE OLGO
  • nr 1015 PEEP PÕDDER
  • nr 1016 PEETER LAASIK
  • nr 1017 MAX KAUR
  • nr 1018 ANDRES VÄÄN
  • nr 1019 TARMO TOMSON

 

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

nr 1057 TIINA RADIONOV

 

Isamaa Erakond

  • nr 1147 AIVAR KOKK
  • nr 1148 EVA KAMS
  • nr 1149 TIIT LÄÄNE
  • nr 1150 RAIVO TAMM
  • nr 1151 IVAR TEDREMA
  • nr 1152 RAIN SANGERNEBO
  • nr 1153 JAANA PUUR
  • nr 1154 AARE ANDERSON
  • nr 1155 HELDUR LÄÄNE

 

Kino maale