Kambjas avati uus staadion

312

staadion.Laupäeva hommikul kell 11 avati uus Kambja staadion. Staadioni avamisele oli kogunenud rahvast nii koduvallast kui ka kaugemalt. Tseremoonia algas rivistatud võistkondade tervitamisega. Vallavanem Ivar Tedrema tõdes, et on hea, kui vallarahval on nüüd koht, kus saab oma keha harida ka välioludes.

Avamist tervitasid ka regionaalminister Jaan Õunapuu, keskkonnaminister Villu Reiljan, riigikogu liige Mai Treial, Tartu Maaspordi Liidu esimees Aivar Soop, Tartu maavanem Eha Pärn, volikogu esimees Mati Luik jpt. Pidulikku lindi läbilõikamist saatsid puhkpillimuusika ja väike õhupallisaluut.

Juba kell 12 algasid kergejõustikuvõistlused. Osalesid väikesed ja suured sportlased Kuuste, Kambja, Vastse-Kuuste, Tartu Kesklinna koolist ning Tartu Annelinna gümnaasiumist ja Descartesi Lütseumist.  Nagu värskele staadionile kohane pälvis võistlust staadionirekordite sadu.

Kell 15 algas vastsel staadionil Jalgpallimatš. Kohtusid SK-10 Premium ja Välk 494. Lõpuskooriks kujunes 3:2, Välk 494 kasuks.

KV Online

Pildid avamisest ja võistlustest


KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED KAMBJAS 11. SEPTEMBER 2004

Kambja PK

PENDELTEATEJOOKS






1. Kuuste PK 51,7

Hedi Vesso
Anneliis Voore
Ristin Kaseorg
Reti-Maria Mark
Martin Sondberg
Päärn Thorne Köösel
Andres Piirak
Keimo Palusoo

2. Kambja PK 52,6

Marleen Tammeorg
Eleri Uus
Merje Aavik
Birgit Põder
Joosep Verbu
Sander Mõisa
Oliver Vassiljev
Matti Luik

3. Kammeri kool 55,4

Siiri Kepp
Kristiine Priimägi
Mari-Liis Remets
Kristell Laursoo
Erik Vidrik
Raigo Kangro
Janar Priimägi

4. Unipiha Algkool 56,4

Liis Erlich
Sille Sööt
Silvester Org
Meelis Kaljumäe
Karl Tõnne
Chris-Jorma Jaagu
Karl-Erik Sild

60 m TU-12

1. Merily Meedla Kambja PK 9.50
2. Maria Sõdur Vastse-Kuuste PK 9.98
3. Liisi Tilga Kambja PK 10.09
4. Solveig Verbu Kambja PK 10.27
5. Liina Tiideberg Kambja PK 10.33
6. Kaisa Alliksaar Kuuste PK 10.60
7. Svea Lätte Kammeri Kool 10.71
8. Anneliis Voore Kuuste PK 11.30
9. Hedi Vesso Kuuste PK 11.52
10. Birgit Põder Kambja PK 11.85
11. Kristell Laursoo Kammeri Kool 12.50
12. Mari-Liis Remets Kammeri Kool 12.60
13. Kristiine Priimägi Kammeri Kool 13.56

60 m PU- 12
1. Kristjan Kriiva Vastse-Kuuste Kool 9.46
2. Oliver Kure Vastse-Kuuste Kool 9.53
3. Heikki Zeigo Kambja PK 9.80
4. Kristjen Käärik Kambja PK 9.81
5. Margus Kittus Kambja PK 9.82
6. Peeter Murumets Kambja PK 9.88
7. Urmas Lihtsa Vastse-Kuuste Kool 10.00
8. Matti Luik Kambja PK 10.06
9. Rait Murumets Kambja PK 10.50
10. Germo Kõiv Kambja PK 10.55
11. Riccardo Lemvald Kammeri Kool 10.61
12. Raido Kangro Kammeri Kool 10.63
13. Karl-Martin Tilga Kambja PK 10.70
14. Keimo Palusoo Kuuste PK 11.05
15. Kim Brett Hermann Kambja PK 11.09
16. Janar Priimägi Kammeri Kool 11.28
17. Andres Piirak Kuuste PK 11.37
18. Päärn Thorne Köösel Kuuste PK 11.41
19. Kardo Paide Kambja PK 11.62
20. Erik Vidrik Kammeri Kool 12.13
21. Raigo Kollina Kammeri Kool 13.48
Georgi Ivanov Tartu Annelinna Gümnaasium 9.57


60 m TU – 14
1. Annika Puusta Vastse-Kuuste Kool 9.21
2. Aire Hämälainen Vastse-Kuuste Kool 9.46
3. Karin Kadak Kambja PK 9.77
4. Egle Käsi Kambja PK 9.83
5. Margot Sepp Kambja PK 9.94
6. Kadi Hiir Kambja PK 10.00
7. Kristi Ostrak Kammeri Kool 10.56
8. Kristiine Puzõrjov Kammeri Kool 10.72
1. Rauno Kiuru Kambja PK 8.58
2. Tauri Tartes Kambja PK 9.21
3. Garri Sard Kambja PK 9.36
4. Gert Sammalkivi Vastse-Kuuste Kool 9.44
5. Rauno Kaasik Kuuste PK 9.59
5. Madis Paap Kammeri Kool 9.91
6. Riho Ärtis Kammeri Kool 9.96
7. Toivo Aaspere Kammeri Kool 10.07
8. -9. Ardo Peda Kuuste PK 10.27
8.-9. Virco Hermann Kambja PK 10.27
10. Ken Palusoo Kuuste PK 10.44
11. Andrei Semjonov Kammeri Kool 10.63
12. Taavi Helisalu Kuuste PK 10.94


1. Getter Käsi Kambja PK 9.78
2. Gerda Meedla Kambja PK 9.80
3. Maike Roosileht Kammeri Kool 10.38
4. Janeli Priimägi Kammeri Kool 10.81


60 m PU-16


1. Alver Teppo Kammeri Kool 8.42
2. Egert Ostrak Kammeri Kool 8.87
3. Mihkel Palk Kambja PK 9.20
4. Rainis Berg Kammeri Kool 9.47
5. Kristjan Roos Kambja PK 9.50
5. Olav Rehemaa Kambja PK 9.75
Vahur Palk Tartu Kesklinna Kool 9.02


400 m TU-12
1. Merily Meedla Kambja PK 1.21.92
2. Anne-Mari Talvet Kambja PK 1.24,34
3. Liisi Tilga Kambja PK 1.25,30
4. Solveig Verbu Kambja PK 1.26,95
5. Liina Tiideberg Kambja PK 1.33,00
6. Svea Lätte Kammeri Kool 1.36,60
7. Kristell Laursoo Kammeri Kool 1.46,50
8. Kristiine Priimägi Kammeri Kool 1.52,57
9. Mari-Liis Remets Kammeri Kool 1.53,71


400 m PU-12
1. Kristjen Käärik Kambja PK 1.17,17
2. Peeter Murumets Kambja PK 1.18,25
3. Germo Kõiv Kambja PK 1.19,22
4. Matti Luik Kambja PK 1.20,32
5. Urmas Lihtsa Vastse-Kuuste Kool 1.21,28
6. Riccardo Lemvald Kammeri Kool 1.21,57
7. Raido Kangro Kammeri Kool 1.23,23
8. Kim Brett Hermann Kambja PK 1.23,51
9. Margus Kittus Kambja PK 1.24,30
10. Heigi Zeigo Kambja PK 1.28,71
11. Raigo Kollina Kammeri Kool 1.32,64
12. Janar Priimägi Kammeri Kool 1.35,09
13. Kardo Paide Kambja PK 1.41,78
14. Karl-Martin Tilga Kambja PK 1.48,92
Georgi Ivanov Tartu Annelinna Gümnaasium 1.19,20
Edwin Kurg TartuDL 1.31,12
400 m TU-14
1. Margot Sepp Kambja PK 1.19,93
2. Krist
iine Puzõrjov
Kammeri Kool 1.24,86
3. Kristiina Meus Kambja PK 1.25,p09
4. Egle Käsi Kambja PK 1.26,29
5. Kristi Ostrak Kammeri Kool 1.32,03
6. Silva Teder Kambja PK 1.33,42
7. Karin Kadak Kambja PK 1.36,22
400 m PU-14
1. Rauno Kiuru Kambja PK 1.08,21
2. Tauri Tartes Kambja PK 1.08,96
3. Riho Ärtis Kammeri Kool 1.18,47
4. Andrei Semjonov Kammeri Kool 1.19,75
5. Taavi Helisalu Kuuste PK 1.20,39
6. Virco Hermann Kambja PK 1.35.02
Edgar Kurg Tartu DL 1.24.90
800 m TU-16
1. Gerda Meedla Kambja PK 3.12,02
2. Lilian Kuuslap Kambja PK 3.16,14
3. Janeli Priimägi Kammeri Kool 3.25,36
800 m PU-16
1. Mihkel Palk Kambja PK 2.35,87
2. Egert Ostrak Kammeri Kool 2.44,78
3. Ivo Voika Kuuste PK 2.45,32
4. Virco Hermann Kambja PK 3.45,87
5. Rainis Berg Kammeri Kool 2.54,93
Vahur Palk Tartu Kesklinna Kool 2.28,58
KAUGUSHÜPE TU-12

1. Maria Sõdur Vastse-Kuuste Kool 3.80
2. Merily Meedla Kambja PK 3.50
3. Liina Tiideberg Kambja PK 3.38
4. Liisi Tilga Kambja PK 3.22
5. Solveig Verbu Kambja PK 3.13
6. Hedi Vesso Kuuste PK 2.82
7. Svea Lätte Kammeri Kool 2.65
8. Birgit Põder Kambja PK 2.64
9. Anneliis Voore Kuuste PK 2.56
10. Anne-Mari Talvet Kambja PK 2.43
11. Kristiine Priimägi Kammeri Kool 2.16
12. Mari-Liis Remets Kammeri Kool 2.02
13. Kristell Laursoo Kammeri Kool 1.88



KAUGUSHÜPE PU-12

1. Kristjen Käärik Kambja PK 3.75
2. PeeterMurumets Kambja PK 3.54
3. Margus Kittus Kambja PK 3.50
4. Riccardo Lamvald Kammeri Kool 3.44
5. Kristjan Kriiva Vastse-Kuuste Kool 3.39
6. Raido Kangro Kammeri Kool 3.29
7. Heikki Zeigo 3.26
8. Kim Brett Hermann Kambja PK 3.24
9. Germo Kõiv Kambja PK 3.19
10. Karl-Martin Tilga Kambja PK 3.12
11. Matti Luik Kambja PK 3.00
12. Urmas Lihtsa Vastse-Kuuste Kool 2.98
13. Kardo Paido Kambja PK 2.93
14. Rait Murumets Kambja PK 2.88
15. Margus Laas Kammeri Kool 2.78
16. Janar Priimägi Kammeri Kool 2.75
17. Keimo Palusoo Kuuste PK 2.69
18. Raigo Kollina Kammeri Kool 1.75
Oliver Kure Vastse-Kuuste Kool
Georgi Ivanov Tartu Annelinna Gümnaasium 3.97






KAUGUSHÜPE TU-14

1. Aire Hämäläinen Vastse-Kuuste Kool 3.85
2. Margot Sepp Kambja PK 3.67
3. Karin Kadak Kambja PK 3.63
4. Kadi Hiir Kambja PK 3.38
5. Kristi Ostrak Kammeri Kool 3.32
6. Kristina Meus Kambja PK 3.29
7. Egle Käsi Kambja PK 3.28
8. Annika Puuste Vastse-Kuuste Kool 3.18
9. Kristiine Puzõrjov Kammeri Kool 2.73
10. Ave Tuul Kambja PK 2.68
KAUGUSHÜPE PU-14




1. Rauno Kiuru Kambja PK 4.26
2. Garri Sard Kambja PK 3.98
3. Tauri Tartes Kambja PK 3.97
4. Gert Sammalkivi Vastse-Kuuste Kool 3.83
5. Riho Ärtis Kammeri Kool 3.59
6. Rauno Kaasik Kuuste PK 3.54
7. Andrei Semjonov Kammeri Kool 3.45
8. Ardo Peda Kuuste PK 3.35
9. Ken Palusoo Kuuste PK 3.27
10. MadisPaap Kammeri Kool 3.19



KAUGUSHÜPE TU-16

1. Getter Käsi Kambja PK 3.76
2. Gerda Meedla Kambja PK 3.39
3. Lilian Kuuslap Kambja PK 3.31
4. Maike Roosileht Kammeri Kool 3.05
5. Janeli Priimägi Kammeri Kool 3.02



KAUGUSHÜPE PU-16




1. Egert Ostrak Kammeri Kool 4.55
2. Alver Tappo Kammeri Kool 4.38
3. Auno Tensmann Kammeri Kool 4.31
4. Kristjan Roos Kambja PK 4.13
5. Mihkel Palk Kambja PK 3.82
6. Olav Rehemaa Kambja PK 3.71

Vahur Palk Tartu Kesklinna Kool 4.23



PALLIVISE TU-12

1. Maria Sõdur Vastse-Kuuste Kool 35.89
2. Birgit Põder Kambja PK 25.86
3. Marleen Leib Kambja PK 23.50
4. Maarja-Liisa Drenkhan Kambja PK 22.60
5. Anne-Mari Talvet Kambja PK 21.98
6. Merily Meedla Kambja PK 20.13
7. Gerrit Kõiv Kambja PK 20.10
8. Svea Lätte Kammeri Kool 17.64
9. Liina Tiideberg Kambja PK 17.23
10. Kristiine Priimägi Kammeri Kool 13.26
11. Kristell Laursoo Kammeri Kool 12.97



PALLIVISE PU-12

1. Oliver Kure Vastse-Kuuste Kool 55.62
2. Riccardo Lemvald Kammeri Kool 44.50
3. Peeter Murumets Kambja PK 40.00
4. Eljar Uus Kambja PK 39.30
5. Tarmo Terreping Kambja PK 38.50
6. Kim Brett Hermann Kambja PK 38.45
7. Raido Kangro Kammeri Kool 38.39
8. Heikki Zeigo Kambja PK 37.78
9. Margus Kittus Kambja PK 36.42
10. Kristjen Käärik Kambja PK 35.89
11. Janar Priimägi Kammeri Kool 35.88
12. Raigo Kollina Kammeri Kool 31.77
13. Kardo Paide Kambja PK 30.85
14. Matti Luik Kambja PK 30.69
15. Germo Kõiv Kambja PK 30.25
16. Keimo Palusoo Kuuste PK 28.66
17. Karl-Martin Tilga Kambja PK 27.65
18. Margus Laas Kammeri Kool 24.08
Siim Sauk TartuMRG 38.13
Gert Tomingas Tartu Descartesi Lütseum 37.04
Georgi Ivanov Tartu Annelinna Gümnaasium 36.24



PALLIVISE TU-14

1. Kristi Ostrak Kammeri Kool 40.03
2. Kristiine Puzõrjov Kammeri Kool 33.30
3. Aire Hämäläinen Vastse-Kuuste Kool 33.10
4. Ave Tuul Kambja PK 31.55
5. Egle Käsi Kambja PK 28.10
6. Karin Kadak Kambja PK 27.94
7. Kristina Meus Kambja PK 27.66
8. Silva Teder Kambja PK 20.20
Võistlusväline pallivise
PU-14
Joel Tomingas Tartu Descartesi Lütseum 52.44
Romet Kolk TartuMRG 51.21
KUUL PU-14

1. Rauno Kiuru Kambja PK 11.58
2. Kristjan Roos Kambja PK 9.08
3. Garri Sard Kambja PK 8.31
4. Tauri Tartes Kambja PK 7.40
5. Madis Paap Kammeri Kool 7.19
6. Riho Ärtis Kammeri Kool 6.66
7. Virco Hermann Kambja PK 6.55
8. Toivo Aaspere Kammeri Kool 6.49
9. Andrei Semjonov Kammeri Kool 5.79
KUUL TU-16
1. Getter Käsi Kambja PK 7.54
2. Kristel Kass Kambja PK 7.48
3. Maike Roosileht Kammeri Kool 7.30
4. Janeli Priimägi Kammeri Kool 6.58


KUUL PU-16
1. Egert Ostrak Kammeri Kool 9.87
2. Auno Tensmann Kammeri Kool 9.12
3. Olav Rehemaa Kambja PK 8.75
4. Martin Saar Kambja PK 8.38
5. Alver Tappo Kammeri Kool 8.23
Kino maale