Fotod: Vallavanema vastuvõtt parimatele õppuritele

605

  

Täna toimus vallavanema vastuvõtt, kus anti tänukirjad tublimatele õppuritele ning nende vanematele.

Vallavanema vastuvõtule kutsutud õppurid ja lapsevanemad:

Kambja põhikool

I klass

1. Laura-Liis Daaniel – Merlin Vill, Teet Daaniel

2. Grete Keskpalu – (KK) Kairi Keskpalu, Veiko Keskpalu

3. Marie Kristerson – Triin Kristerson, Gunnar Kristerson

4. Markel Kübe – Maire Kübe, Meelis Kübe

5. Madli Lehiste – Marika Lehiste, Ain Konstantinov

6. Kristi Murumets – Heldi Murumets, Madis Murumets

7. Angeliis Pallon – Anita Pallon, Andres Pallon

8. Germo Pärli – Kätre Vill, Roland Pärli

9. Joosep Verbu – Egle Verbu, Alan Verbu

II klass

10. Artur Hovintalo – Kaire Hovintalo, Antti Hovintalo

11. Katrin Jaani – (KK) Juta Jaani, Mart Jaani

12. Elari Kõivik – Maire Kolomainen, Hillar Kõivik

13.Sander Mõisa – (KK) Evelyn Leheste, Kerri Mõisa

14. Miikal Palk – Merle Palk, Mart Palk

15.Mersedes Tuulik – (KK) Helle Müller, Tormas Tuulik

III klass

16. Merje Aavik – Vaike Aavik, Jüri Aavik

17. Siim Hovintalo – Kaire Hovintalo, Antti Hovintalo

18. Liis Ehrlich – Kai Ehrlich

19. Maigi-Ly Kõll – Margit Jõeloo, Alar Kõll

20. Ivica Peterson – Katrin Peterson, Viktor Nopponen

21. Häli Siilbek – Riina Raudkepp, Veljo Siilbek

22. Oliver Vassiljev – Marjut Vassiljev, Oleg Vassiljev

IV klass

23. Merit Saik – (KK) Merle Saik, Toomas Saik

24. Matti Luik – (KK) Katrin Luik, Mati Luik

25.Timmu Tollimägi – Eve Tollimägi, Vello Tollimägi

26. Karl Paide – Kai Paide, Margus Paide

27. Karl Matteus Nemliher – Reet Nemliher, Jüri Nemliher

V klass

28. Marleen Leib – (KK) Kristi Leib

29. Kätlin Rõigas – (KK) Pille Tammelan, Harry Rõigas

30. Heikki Zeigo – Tiia Zeigo, Karl Zeigo

31. Solveig Verbu – Egle Verbu, Alan Verbu

32. Liisi Tilga – Karin Tilga, Toomas Tilga

33. Mirko Melser – Helgi Kreek, Ülar Melser

VI klass

34. Katriin Altement – Külli Altement

35. Meriliis Kuuslap – Piibe Piir

36. Merily Meedla – Annely Zeigo, Üllar Zeigo

37. Kardo Paide – Kai Paide, Margus Paide

38. Helen Adamson – Hille Adamson, Toomas Adamson

39. Triinu Raudkepp – Iivi Ojarand, Viktor Raudkepp

40. Anna-Maria Luik (KK) – Ingrid Rumjantsev, Janek Rumjantsev

41. Elise Nemliher (KK) – Reet Nemliher, Jüri Nemliher

42. Laura London – Anneli London, Toomas Heier

43. Kristjen Käärik – Ülle Käärik, Aivo Käärik

VII klass

44. Merili Kuusik – (KK) Maret Tamuri, Toomas Kuusik

45. Kristina Meus – Ene Troon, Toivo Meus

46. Eliise Ott – (KK) Merike Ott, Kalju Ott

47. Liina Tiideberg – Tiina Tiideberg, Vahur Tiideberg

48. Kait Krull – Õie Kiis, Aivar Krull

49. Riina Org – Riina Org, Silvar Org

50. Katrin Saar – Maret Luik, Roman Saar

51. Jaan Murumets – Tiiu Murumets, Rein Murumets

VIII klass

52. Kadi Hiir – Svea Hiir

53. Tanika Tartes – Rita Tartes, Uno Tartes

54. Rauno Kiuru – Reet Kiuru, Raivo Kiuru

55. Silva Teder – Anne Teder, Tarmo Teder

56. Jaanus Kalde – Kalli Kalde, Ove Kalde

57. Getter Käsi – Ülle Käsi, Raimond Käsi

58. Margot Sepp – (KK) Anu Sepp

59. Mari-Liis Riives – Eha Riives

60. Aigar Koppel – Ilona Annuk

IX klass

61. Erich Erstu – Aire Erstu, Enn Erstu

62. Maris Ilves – Marika Anton

63. Maarja Helstein – Mare Helstein, Matti Helstein

64. Lilian Kuuslap – Piibe Piir

65. Helina Mats – (KK) Heli Mats, Ülo Mats

66. Henri Zeigo – Tiia Zeigo, Karl Zeigo

67. Gerda Meedla – Annely Zeigo, Üllar Zeigo

68. Janno – Välja Anne Välja, Jaanus Välja

Kuuste Põhikooli

I klass

Karola Hiiemäe – Monica ja Karl Hiiemäe

Ristin Kaseorg – Ene ja Urmas Kaseorg

Eneli Kotkas – Ene ja Andrus Brikkel

Päärn – Thorne Köösel Õie ja Enn Köösel

Risto Riives – Silvi Lääts ja Raivo Riives

Rando Rätsep – Liivia Rätsep ja Raivo Nael

Villu Sondberg – Evelin Einaru ja Ando Sondberg

Karmen Vesso – Anneli ja Kalle Vesso

II klass

Martin Sondberg – Evelin Einaru ja Ando Sondberg

Hedi Vesso – Aire Hiiemäe ja Aare Vesso

III klass

Anneliis Voore – Anneli Veski ja Andres Voore

IV klass

Kadi Voika – Mare Voika

V klass

Kristo Hiiemäe – Monica ja Karl Hiiemäe

Sander Padjus – Terje Ivask ja Arvi Padjus

Kaspar Vesso – Anneli ja Kalle Vesso

Romet Voore – Kaja Plink ja Lennart Voore

VI klass

Kaisa Alliksaar – Eha ja Avo Alliksaar

Tairi Ristisaar – Tiia Ristisaar

Marko Prii – Siiri-Meeli Metsla ja Väino Prii

Martin Sakur – Terje Sakur

Avely Voore – Anneli Veski ja Andres Voore

VII klass

Ardo Peda – Arle Peda ja Raigo Peitel

Katrin Vesso – Liidia Vesso (vanaema)

Mikk Voika – Mare Voika

VIII klass

Anni Ojala – Tiina ja Ain Palo

Elise Sule – Sirje ja Raul Sule

Annika Alliksaar – Eha ja Avo Alliksaar

Silver Kask – Anneli ja Kalle Kask

Henri Kivimaa – Niina ja Kalvi Kivimaa

Andrika Brikkel – Sigre ja Meelis Brikkel

Kersti Askirko – Heidi Askirko

IX klass

Mare Laan – Regina ja Mart Laan

Elerin Vesso – Liidia Vesso (vanaema)

Lauri Kivimaa – Niina ja Kalvi Kivimaa

Ivo Voika – Mare Voika

Unipiha algkool

1.kl Diandra Must, Karl Tõnne

2.kl Sille Sööt,Keijo Västrik, Karl-Erik Sild

3.kl Jane Künnapuu

Kino maale