Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivKambja kaotas Elvale

Kambja kaotas Elvale

Kolmapäevases kohtumises Kambja ja Elva vahel tuli kodumeeskonnal vastu võtta kaotus.

Alguses hästi alustanud Elva juhtis esimesel veerandajal 18:5 ning veerandaja lõpuvilega koos saatis palli korvi Karl-Robert Kriis. Esimese veerandaja lõpuks oli seis seega 18:7 ja sellega oli mängu saatus otsustatud.

Elva hoidis turvalist edumaad kuigi vahepeal suutis Kambja meeskond Elvale üsna lähedale jõuda rikkus hea hoo Jüri Juhanson, kes võttis minutilised vaheajad just siis kui meeskond oli hoos ja sellega halvas ka kogu kodumeeskonna mängu. Lõppnumbrid olid 54:47 Elva kasuks.

Kambja poolelt viskasid Jorma Drenkhan 22, Karl-Robert Kriis 13, Paavo Kiuru 7, Andrei Vassiljev 3 ja Aarne Mullonen 2 punkti.

Järgmise mängu peab Kambja tõenäoliselt uuel aastal kuna vahele tuleb väike jõulupuhkus. Häid pühi!