Kambja VII Ümber järve jooks, 2.mail 2004

416
Kliki fotole!

TEGIJA: Lisaks omaealiste voorule osales see poiss ka ümberjärvejooksus.

Kambja VII Ümber järve jooksu protokoll

Poisid 8-9

Miikael Palk 8 Kambja 7.14,4
Timmu Tollimägi 9 Kambja 7.49,6
Siim Hovintalo 9 Kambja 8.23,9
Sander Mõisa 8 Kambja 8.49.8
Ats Alviste 9 V-Kuuste 9.32,4
Teet Kadak 9 Kambja 12.01,1
Tanel Tiigi 9 Kambja 13.10,2

Poisid 10-11

Germo Kõiv 11 Kambja 6.44,7
Mirko Melser 11 Kambja 6.45,7
Peeter Murumets 11 Kambja 7.00,8
Kim-Brett Hermann 11 V-Kuuste 7.01,1
Kaspar Vesso 10 V-Kuuste 7.10,9
Martti Kõiv 10 Kambja 7.54,8
Heikki Zeigo 11 Kambja 8.00,8
Tanel Kappet 10 Kambja 8.17,3
Ats-Vidrik Tamm 11 Tartu 9.17,1
Tarmo Tereping 10 Kambja 9.28,4

Poisid 12-13

Tauri Tartes 13 Kambja 5.52,0
Rasmus Pind 12 Tartu 5.56,7
Jaanus Aavik 12 Kambja 6.17,0
Indrek Zahkna 13 Tartu 6.20,9
Gelvin Palk 12 Kambja 6.23,1
Margus Andrei 13 Tartu 7.06,5
Maarek Tammeorg 12 Kambja 7.41,2

Poisid 14-15

Vahur Palk 15 Kambja 5.20,4
Mihkel Palk 15 Kambja 5.33.4
Holger Sepp 15 Kambja 5.41,7
Marko Tammeorg 14 Kambja 6.36,6
Janno Välja 14 Kambja 6.37,2

Mehed 16-30

Jaanis Brikkel 20 V-Kuuste 5.32,3
Toomas Kalev 21 Kambja 5.37,5
Reno Põder 16 Kambja 5.39,7
Mart Ilves 17 Kambja 5.45,9
Anari Snetkov 18 V-Kuuste 5.47,1
Indrek Ird 21 Kambja 5.53,6
Kaarli Kivimaa 17 V-Kuuste 5.58,8
Martti Näksi 16 Elva 6.04,2
Martin Polikarpus 18 V-Kuuste 6.09,2
Andri Snetkov 17 V-Kuuste 6.09,5
Hannes Brikkel 19 V-Kuuste 6.34,3
Andris Brikkel 16 V-Kuuste 6.47,9
Viljar Vosmi 19 V-Kuuste 7.24,3

Mehed 31-40

Mati Tiit 32 Tartu 4.56,7
Üllar Zeigo 33 Kambja 6.01,8
Vello Tollimägi 39 Kambja 6.02,4
Avo Alliksaar 36 V-Kuuste 6.59,7
Romet Rääbis 35 Tartu 8.25,1
Meelis Kadak 33 Kambja 8.25,2

Mehed 41-50

Ülo Luuka 42 Tartu 6.17,4

Mehed +51

Matti Silber 55 Elva 6.39,5
Heino Puri 62 Kambja 7.57,8
Eino Rääbis 66 Tartu 10.37,0

Tüdrukud 8-9

Birgit Põder 9 Kambja 7.38,1
Merje Aavik 9 Kambja 8.25,8
Rille-Riin Põder 8 Kambja 8.50,8
Maigi-Ly Kõll 8 Kambja 8.54,2
Liis Ehrlich 8 Kambja 10.18,3
Annika Välja 8 Kambja 10.30,5

Tüdrukud 10-11

Merily Meedla 11 Kambja 6.26,5
Helen Prants 11 Ülenurme 6.40,6
Ilaaria Teeväli 11 Tartu 7.50,8
Helena Päkk 11 Tartu 8.10,1
Marleen Leib 11 Kambja 8.11,6
Kätlin Rõigas 11 Kambja 10.26,9
Annaliisa Rebane 11 Kambja 10.27,9

Tüdrukud 12-13

Sille Assak 12 Tartu 7.21,6
Karin Kadak 12 Kambja 7.31,8
Kadi Hiir 13 Kambja 7.40,4
Kelli Rääbis 12 Tartu 7.47,1
Terje Tollimägi 13 Kambja 7.49,9
Katriin Altement 12 Kambja 9.30,5

Tüdrukud 14-15

Kätlin Päkk 14 Tartu 7.03,7
Getter Käsi 14 Kambja 7.24,5
Elen Käsi 15 Kambja 7.25,1
Kadri Maata 15 Kambja 7.42,0
Kadi Andrei 14 Tartu 7.42,1
Annika Lipson 14 V-Kuuste 8.03,2
Ketlin Päkk 14 Tartu 8.04,9
Maarja Helstein 14 Kambja 10.21,1

Naised 16-30

Margit Tiit 25 Tartu 6.39,3
Kaire Hovintalo 29 Kambja 8.01,2
Karin Helstein 17 Kambja 9.13,0
Kaari Helstein 22 Kambja 10.21,4

Naised 31-40

Marju Püvi 35 Tartu 6.05,1
Jane Käsi 39 Kambja 8.29,9
Mae Alviste 38 V-Kuuste 8.32,8
Laivi Sirp 39 V-Kuuste 8.44,2

Naised 41-50

Tiiu Müürsepp 49 Tartu 6.11,9
Tiina Rebane 42 Kambja 9.29,6

Naised +51

Leili Teeväli 57 Tartu 7.49,4

Minijooks

Artur Hovintalo 7 Kambja 1.08,3
Pääru Köösel 6 V-Kuuste 1.17,3
Karl Tiit 6 Tartu 1.18,0
Fred Peetso 7 Kambja 1.20,8
Marleen Tammeorg 6 Kambja 1.24,4
Gerli Tumm 6 Kambja 1.24,7
Keili Lääne 7 Kambja 1.28,5
Meleri Melser 6 Kambja 1.39,0
Reinalt Pallum 5 Kambja 1.58,5

Tillujooks

Dominik Käsi 0,8
Lisanna Sammel 1,3
Kirke Hovintalo 1,7
Gea Tumm 2
Karl-Taaniel Vähi 2,1
Keron Kappet 3
Lille Välja 3
Annabel Uus 3
Grete-Ly Teeväli 3
Henri Tiit 3
Triinu Tollimägi 3
Gabriel Mälton 3
Margit Tammeorg 3
Fränk Feirik 3
Robin Käsi 4
Karl-Hans Sammel 4
Karl-Ike Zeigo 4
Marilin Tammeorg 4
Õnnemari Sule 4
Kenneth-Kris Räni 5
Roland Käsi 5

Absoluutne paremusjärjestus

1 Mati Tiit 32 m Tartu 4.56,7
2 Vahur Palk 15 m Kambja 5.20,4
3 Jaanis Brikkel 20 m V-Kuuste 5.32,3
4 Mihkel Palk 15 m Kambja 5.33.4
5 Toomas Kalev 21 m Kambja 5.37,5
6 Reno Põder 16 n Kambja 5.39,7
7 Holger Sepp 15 m Kambja 5.41,7
8 Mart Ilves 17 m Kambja 5.45,9
9 Anari Snetkov 18 m V-Kuuste 5.47,1
10 Tauri Tartes 13 m Kambja 5.52,0
11 Indrek Ird 21 m Kambja 5.53,6
12 Rasmus Pind 12 m Tartu 5.56,7
13 Kaarli Kivimaa 17 m V-Kuuste 5.58,8
14 Üllar Zeigo 33 m Kambja 6.01,8
15 Vello Tollimägi 39 m Kambja 6.02,4
16 Martti Näksi 16 m Elva 6.04,2
17 Marju Püvi 35 n Tartu 6.05,1
18 Martin Polikarpus 18 m V-Kuuste 6.09,2
19 Andri Snetkov 17 m V-Kuuste 6.09,5
20 Tiiu Müürsepp 49 n Tartu 6.11,9
21 Jaanus Aavik 12 m Kambja 6.17,0
22 Ülo Luuka 42 m Tartu 6.17,4
23 Indrek Zahkna 13 m Tartu 6.20,9
24 Gelvin Palk 12 m Kambja 6.23,1
25 Merily Meedla 11 n Kambja 6.26,5
26 Hannes Brikkel 19 m V-Kuuste 6.34,3
27 Marko Tammeorg 14 m Kambja 6.36,6
28 Janno Välja 14 m Kambja 6.37,2
29 Margit Tiit 25 n Tartu 6.39,3
30 Matti Silber 55 m Elva 6.39,5
31 Helen Prants 11 n Ülenurme 6.40,6
32 Germo Kõiv 11 m Kambja 6.44,7
33 Mirko Melser 11 m Kambja 6.45,7
34 Andris Brikkel 16 m V-Kuuste 6.47,9
35 Avo Alliksaar 36 m V-Kuuste 6.59,7
36 Peeter Murumets 11 m Kambja 7.00,8
37 Kim-Brett Hermann 11 m V-Kuuste 7.01,1
38 Kätlin Päkk 14 n Tartu 7.03,7
39 Margus Andrei 13 m Tartu 7.06,5
40 Kaspar Vesso 10 m V-Kuuste 7.10,9
41 Miikael Palk 8 m Kambja 7.14,4
42 Sille Assak 12 n Tartu 7.21,6
43 Viljar Vosmi 19 m V-Kuuste 7.24,3
44 Getter K
äsi 14 n Kambja 7.24,5
45 Elen Käsi 15 n Kambja 7.25,1
46 Karin Kadak 12 n Kambja 7.31,8
47 Birgit Põder 9 n Kambja 7.38,1
48 Kadi Hiir 13 n Kambja 7.40,4
49 Maarek Tammeorg 12 m Kambja 7.41,2
50 Kadri Maata 15 n Kambja 7.42,0
51 Kadi Andrei 14 n Tartu 7.42,1
52 Kelli Rääbis 12 n Tartu 7.47,1
53 Leili Teeväli 57 n Tartu 7.49,4
54 Timmu Tollimägi 9 m Kambja 7.49,6
55 Terje Tollimägi 13 n Kambja 7.49,9
56 Ilaaria Teeväli 11 n Tartu 7.50,8
57 Martti Kõiv 10 m Kambja 7.54,8
58 Heino Puri 62 m Kambja 7.57,8
59 Heikki Zeigo 11 m Kambja 8.00,8
60 Kaire Hovintalo 29 n Kambja 8.01,2
61 Annika Lipson 14 n V-Kuuste 8.03,2
62 Ketlin Päkk 14 n Tartu 8.04,9
63 Helena Päkk 11 n Tartu 8.10,1
64 Marleen Leib 11 n Kambja 8.11,6
65 Tanel Kappet 10 m Kambja 8.17,3
66 Siim Hovintalo 9 m Kambja 8.23,9
67 Romet Rääbis 35 m Tartu 8.25,1
68 Meelis Kadak 33 m Kambja 8.25,2
69 Merje Aavik 9 n Kambja 8.25,8
70 Jane Käsi 39 n Kambja 8.29,9
71 Mae Alviste 38 n V-Kuuste 8.32,8
72 Laivi Sirp 39 n V-Kuuste 8.44,2
73 Sander Mõisa 8 m Kambja 8.49.8
74 Rille-Riin Põder 8 n Kambja 8.50,8
75 Maigi-Ly Kõll 8 n Kambja 8.54,2
76 Karin Helstein 17 n Kambja 9.13,0
77 Ats-Vidrik Tamm 11 m Tartu 9.17,1
78 Tarmo Tereping 10 m Kambja 9.28,4
79 Tiina Rebane 42 n Kambja 9.29,6
80 Katriin Altement 12 n Kambja 9.30,5
81 Ats Alviste 9 m V-Kuuste 9.32,4
82 Liis Ehrlich 8 n Kambja 10.18,3
83 Maarja Helstein 14 n Kambja 10.21,1
84 Kaari Helstein 22 n Kambja 10.21,4
85 Kätlin Rõigas 11 n Kambja 10.26,9
86 Annaliisa Rebane 11 n Kambja 10.27,9
87 Annika Välja 8 n Kambja 10.30,5
88 Eino Rääbis 66 m Tartu 10.37,0
89 Teet Kadak 9 m Kambja 12.01,1
90 Tanel Tiigi 9 m Kambja 13.10,2

VII Ümber järve jooksu toetajad

Kambja vallavalitsus
Transforest
FIE Mait Rebane
Fie Urmas Aavik
OÜ Cambi
Pangodi kauplus
Kambja juuksur
Haava kõrts
Tartu MSL

Kino maale