Artikkel on rohkem kui nelia aastat vana ja ei pruugi olla ajakohane. Arhiveeritud ajalehe artikli sisu takkajärgi ei muudeta!

Vajalik võib-olla värskema teabega tutvumine!

EsikülgKoduvalla arhiivNõmme Kalju mängis karikasarjas 16 parema hulka

Nõmme Kalju mängis karikasarjas 16 parema hulka

Jalgpallikohtumine.Kambjas peetud kohtumisel edenes jalgpalliklubi Nõmme Kalju Eesti karikasarja 1/16-finaalist edasi kindla 3:0 võiduga Tartu SK 10 duubli üle. Avavärava lõi vigastusest taastunud Tarmo Neemelo ning kaks väravat sai kirja Kristen Viikmäe.

Tarmo Neemelo, kes viimati käis platsil 16. juunil liigamängus Tallinna Kalevi vastu, avas kohtumise väravaluugid 15. minutil, viies Kalju võõral väljakul juhtima. Teisel poolajal oli täpne vastavalt 73. ja 84. minutil teine vanameister Kristen Viikmäe.

Karikavõistluste 1/16-finaal 21. augustil Kambja staadionil

Tartu SK 10 II (II) – Nõmme JK Kalju (ML) 0:3 (0:1)

15. Tarmo Neemelo, 73., 84. Kristen Viikmäe

Hoiatused: 35. Damiano Quinteri, 51. Marco Bianchi
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Timo Teniste
Abikohtunikud: Siim Rinken, Riivo Stolts

SK 10 II: 1-Aland, 7-Eero Eessaar, 13-Ergo Eessaar, 9-Austa, 15-Ott, 10-Pilvet, 30-Joandi, 3-Vilismäe (79. 11-Paluoja), 18-Väli, 6-Avasoo, 14-Karindi (84. 46-Tarro).
Varus: 46-Tarro, 11-Paluoja.

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 3-Koogas, 2-Bianchi, 77-Šišov, 8-Ceesay, 7-Puri, 9-Quinteri (46. 16-Melts), 11-Viikmäe, 15-Jevdokimov, 99-Neemelo (79. 25-George).
Varus: 96-Koppel, 75-Wakui, 16-Melts, 25-George, 17-Cham.