Uudiseid muusikakoolist

354
Poiste võistulaulmises 2023 saavutati Eesti Meestelaulu poiste-solistide konkursil Tartu linna ja maakonna eelvoorus I koht. Foto: Muusikakooli arhiiv

TARTUMAA LAULULAPS 2023

Kambja valla eelvooru parimad ja edasipääsejad maakondlikku vooru

MILANA FAYZULLOVA – I-II koht
KAUR ARAND KALVIK – I-II koht
VILLEM LUBI – I-II koht
õp. Ursel Oja

EESTI MEESTELAULU SELTSI POISTE-SOLISTIDE VÕISTULAULMINE 2023

Tartu linna ja maakonna eelvoorus saavutasid I koha ning pääsesid Lõuna-Eesti vahevooru
RASMUS RANDOJA
KAUR ARAND KALVIK
VILLEM LUBI
KRISTER TOOM
õp. Ursel Oja, kaastegev õp. Aare Varusk

***

Lõuna-Eesti vahevooru parimad
RASMUS RANDOJA – Eripreemia
VILLEM LUBI – III koht
õp. Ursel Oja, kaastegev Aare Varusk

VABARIIKLIK KONKURSS „PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2023“

Finaalvooru parimad:
MARTEN KALDOJA (klarnet) – III koht – õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
ATS-ARTUR PLOOMIPUU (eufoonium) – III koht – õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa
MILANA FAYZULLOVA (klaver) – Eripreemia eesti muusikapala esitamise eest – õp. Kaja Tavita
SANDER BAŠKIROV (trompet) – Diplom – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
HANNES KALDOJA (trompet) – Diplom – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
LOORE REKKER (klarnet) – Diplom – õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
RASMUS ROSENBERG (klaver) – Diplom – õp. Kaja Tavita
REMO TARKUS (saksofon) – Diplom – õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina
EDGAR VILGATS (trompet) – Diplom – õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa

Regioonivooru parimad:
VANESSA KALLAS (klaver) – I koht – õp. Kaja Tavita
EDGAR VILGATS (trompet) – I koht – õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa
ASKUR ARRO (trompet) – II koht – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
MARTEN KALDOJA (klarnet) – II koht – õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
ATS-ARTUR PLOOMIPUU (eufoonium) – II koht – õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa
LOORE REKKER (klarnet) – II koht – õp. Ülo Laanesaar, km. Kertu Täht
SANDER BAŠKIROV (trompet) – III koht – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
MILANA FAYZULLOVA (klaver) – III koht – õp. Kaja Tavita
HANNES KALDOJA (trompet) – III koht – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
RASMUS ROSENBERG (klaver) – III koht – õp. Kaja Tavita
REMO TARKUS (saksofon) – III koht – õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina
OSKAR HANSCHMIDT (trompet) – Diplom – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa
GRETE PÄID (klaver) – Diplom – õp. Maria Juht
RENNO SEEBA (saksofon) – Diplom – õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina

Kino maale
EelmineVõimlemisklubi Ülenurme võimlejad on ülitublid
Järgmine2023. aasta kaasava eelarve hääletusel leidis enim toetust idee valgustada Külitse järve tee