Avatakse ümberehitatud Ülenurme spordihoone

1534

Laupäeval, 14. jaanuaril 2023 avatakse ümberehitatud Ülenurme spordihoone. Kell 10–17 toimub spordihoones Ülenurme Gümnaasiumi vilistlasturniir korvpallis ja kell 18 algab hoone pidulik avamine.

Parkimine 14. jaanuaril 2023 Ülenurme spordihoone avamisel. Kaart: Maa-amet. Skeem: Kambja Vallavalitsus

Spordihoone avamispeol kell 18 astuvad üles Kambja valla noored iluvõimlejad ja tantsijad. Etteaste järel esinevad sõnavõtuga Kambja volikogu esimees Aivar Aleksejev ja abivallavanem Triin Nõmmistu. Sõna saavad samuti hoone rajajad ning peale lindi lõikamist külalised. Õhtu lõpetab ansambel Terminaatori kontsert. Tasuta peole on oodatud kõik vallaelanikud.

Avamispeo otseülekannet saab jälgida ka veebiaadressilt www.kambja.ee.

Ülenurme spordihoone rekonstrueerimise ja juurdeehituse projekti koostas CORSON OÜ, ehitas Embach Ehitus OÜ, omanikujärelevalvet teostas Infragate Eesti AS. Hoone ehitamisele kulus 6,7 miljonit eurot, millest riigipoolne toetus oli 405 000 eurot. Riikliku meetme „Energiatõhususe ja taastuvenergia edendamine avaliku sektori hoonetes“ toel muudeti hoone senisemast energiatõhusamaks.

Laiendatud spordihoones on mitu erineva suurusega spordisaali ning õppe- ja trenniruumid erinevate väljakutega. Spordihoone suuruseks on 5557 ruutmeetrit. Hoone keldrikorrusel on staadionit teenindavad ruumid ning 50 m laskealaga lasketiir senise 25 m asemel. Samuti on olemas ka jõu- ja spinningusaal.

Spordihoones on võimalik tegeleda maadlusega, judoga, akrobaatikaga, kergejõustikuga, võimlemisega, laskmisega, korvpalliga, võrkpalliga, sulgpalliga ning staadionil jalgpalliga.

Spordihoone avamise päeval, 14. jaanuaril toimuvad samuti huvilistele kell 12 ja kell 14 hoonet tutvustavad ringkäigud, kuhu on võimalik registreeruda SIIN.

Teate edastas: Marko Ojakivi, Kambja Vallavalitsuse kommunikatsioonijuht, 515 6142, marko.ojakivi@kambja.ee

Kino maale
EelmineVallaelanikud saavad kandideerida rahvakohtunikuks
JärgmineKambja Valla Sõnumites saab avaldada tasulist reklaami