Tatra orus toimunud liiklusõnnetuses hukkus inimene

1335

Täna öösel juhtus Tartumaal Kambja vallas raske liiklusõnnetus, kus veokit juhtinud ja selle üle kontrolli kaotanud 31-aastane mees sõitis teelt välja ning hukkus sündmuskohal.

Teade kraavi sõitnud veokist laekus politseile öösel kella ühe ajal, kui sündmuskohalt mööda sõitnud liikleja andis teada, et Tallinn – Tartu – Võru – Luhamaa 198. kilomeetril on kraavis tugevalt kahjustatud veok ning kedagi juures näha ei ole.

Esialgsetel andmetel oli veok liikunud Võru poolt Tartu suunas, kui selle juht kaotas Tatra oru langusel paremkurvis kontrolli veoki ning selle haagise üle ning sõitis vasakule poole teelt välja. Veokit juhtinud 31-aastane mees hukkus kahjuks sündmuskohal. Tema kainus ja turvavarustuse kasutamine on selgitamisel.

Tartu politseijaoskonna avariipolitseinik Rando Jõemets sõnas, et teeolud olid sündmuskohal keerulised, sest värskelt maha sadanud lumi muutis tee väga libedaks. „Võru poolt tulles on Tatra orgu viiv kurv ka järsem ja sellistes oludes, lisaks veel raske koormaga mäest alla liikudes, tuleks kiirust oluliselt vähendada. See kehtib ka väiksemate masinate puhul, sest sõiduki üle kontrolli kaotamiseks piisab väiksest eksimusest,“ sõnas Jõemets.

Sündmuskohal on liiklus suletud, politseinikud on kohapeal seda reguleerimas ning sõidukeid ümber suunamas.

Kino maale
EelmineKammeri kool sai kingituseks klaveri
JärgmineOtsime oma meeskonda klaasfiiberpaatide valmistajat