Rattamurdmaavõistluste tulemused

163

võistlejaSügiskuu viimasel reedel ja laupäeval peeti Kambjas kooli, ratta- ja spordiklubi koostöös rattamurdmaavõistlused. Esimene oli noortele suunatud rattakross, teine aga kõigile avatud sügiskross.

Kambja sügiskross 2010

N-12
1.    LIIS    JÄÄGER                                 25.30
2.    KÄRT    LANG                                 25.55

N-14
1.    MAE    LANG                                   19.38

M-12
1.    SIIM    LEPIK                                    19.04
2.    KRISTO    KUKRUS                         19.08
3.    JÜRGEN    ERNITS                          19.10
4.    KARL-MATTIAS    VÕSO               20.56
5.    PAUL    PARTS                                21.09
6.    KAIDAR-HANNES    KAIGE           21.18
7.    GREGOR    KURM                           21.44
8.    HENRY    TIIT                                  23.58

M-14
1.    MIHKEL    KALJA                            32.02
2.    RAIMO    LÄTTE                             32.48
3.    GREGOR    PÕLDVERE                   32.49
4.    ROGER    JURMAN                          35.06
5.    GEORG    KÕIVUMÄGI                   37.24

N-16
1.    SIRJE    LEPIK                                   32.37

N-18
1.    JANELLE    UIBOKAND                   33.22

N-Eliit
1.    LAURA    LEPASALU                       29.50

M-16
1.    VAHUR     VAHTRA                          49.57
2.    KAAREL    REDI                                 53.30
3.    SILVER    MÄOMA                            -1

M-Seenior
1.    URMAS    UTAR                                 43.42
2.    MARGUS    KARRO                           46.02
3.    AIN    LUBI                                          50.56
4.    MARKO    VILIPSON                           54.27

M-18
1.    MIHKEL    RÄIM                                 55.13
2.    ENDRIK    PUNTSO                            55.31
3.    MARTIN    LAAS                                -1

M
1.    ARDY    UTAR                                   50.48
2.    TANEL    VESKI                                  52.46
3.    PRIIT    HERMET                                54.11
4.    MARTIN    KUKRUS                           55.30
5.    ILLAR    LOOD                                   55.49
6.    AARNE     TIIT                                    58.13
7.    PERTI    JÄRONEN       
                      59.30
VAHUR     VALVAS                                     K
MADIS    MÄNDOJA                                    K

KOKKU 38 OSALEJAT

Kambja valla noorte IV rattakross

24.10.2010 

M 10 (-2000)

  1. Mihkel Käärik  12.41,78
  2. Kristjan Mägi  13.38,88
  3. Karl Lepist   14.59,54
  4. Daniel Stig Hankov 16.14,90
  5. Kardo Sõukand  16.39,58
  6. Renet Einalo  17.23,47
  7. Henry Lukk   17.30,93

N 10 (-2000)

  1. Lille Välja   14.15,26
  2. Triinu Tollimägi  22.56,32

M 12 (1998-99)

  1. Kevin Tubli   22.19,72
  2. Roland Käsi   24.28,12
  3. Mairon Räst   25.43,71
  4. Ergo Paulson  26.58,03
  5. Maikhel Arme  28.33,45
  6. Raivo Moorlat
  7. Kert-Kristofer Einalo

M 14 (1996-97)

  1. Tarvi Remmelgas  26.32,51
Kino maale